Nowa odsłona Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań – Portal PR - 24PR
Nowa odsłona Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań

28.02.2011 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Już od pierwszego weekendu marca Krakowska Giełda Domówi i Mieszkań, organizowana w Hali Sokoła przy ul. Piłsudskiego, przybierze nową formę. Stanie się ona miejscem, w którym nie tylko można zapoznać się z ofertami deweloperów czy biur nieruchomości, ale także uzyskać merytoryczne wsparcie w dziedzinie finansowania nieruchomości.

Stoisko informacyjne podczas cyklicznych edycji giełdy organizować będzie Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań, korzystając z pomocy merytorycznej firmy Private Brokers. Eksperci będą udzielać informacji klientom, którzy już znaleźli wymarzoną nieruchomość, a mają problem z jej sfinansowaniem. Porady będą dotyczyć ofert banków czy też zmian na rynku. Każda zainteresowana osoba będzie mogła też poprosić o sprawdzenie zdolności kredytowej.

Zauważyliśmy, iż po ostatnio wprowadzonych zmianach na rynku pojawiła się znaczna grupa klientów, której sytuacja finansowa w świetle nowych procedur bankowych bardzo się zmieniła. Wpłynęły na to nowelizacje Rekomendacji „S” i „T” obniżające zdolność kredytową i ograniczające kredytowanie w walucie, zmiany w programie Rodzina na Swoim czy też zmiany w ustawie o hipotekach i księgach wieczystych. Osoby te z jednej strony powinny podjąć szybko decyzję by skorzystać z nadal obowiązujących atrakcyjnych przepisów, a z drugiej muszą to zrobić bardzo świadomie by w gąszczu nowych przepisów nie popełnić poważnych błędów – mówi Konrad Mitręga z Private Brokers.

Odwiedzający giełdę będą mogli również sprawdzić czy doradca kredytowy lub bank, z których usług już korzysta prowadzi jego sprawę właściwie i czy wybrał dla niego najlepszą ofertę.

Eksperci będą udzielać informacji o możliwościach kredytowych zarówno osobom indywidualnym jak i firmom deweloperskim, które coraz częściej sięgają po finansowanie zewnętrzne przy realizacji nowych inwestycji.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.