Partner of Promotion z Fundacją „Maraton Warszawski” – Portal PR - 24PR
Partner of Promotion z Fundacją „Maraton Warszawski”

16.02.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Partner of Promotion została Partnerem Fundacji „Maraton Warszawski”. W ramach umowy agencja odpowiadać będzie za: prowadzenie biura prasowego Maratonu Warszawskiego oraz imprez towarzyszących, pozyskiwanie patronów medialnych, dostarczanie treści na stronę internetową, a także doradztwo w zakresie wizerunku eventów sportowych, jak i samej Fundacji. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

„Bieganie staje się coraz popularniejszą formą rekreacji, a jeśli spojrzeć na liczby – wręcz ruchem społecznym. Jako firma od kilku lat wspieramy ciekawe, pasjonackie inicjatywy. Maraton Warszawski zdecydowanie do nich należy. Jesteśmy przekonani, że połączenie entuzjamzu i sportowego zacięcia pracowników Fundacji z naszym wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów komunikacyjnych, Maraton Warszawski na stałe zagości w kalendarzu najważniejszych imprez lekkoatletycznych Europy.” – mówi Paweł Trochimiuk, Prezes Zarządu Partner of Promotion.

„Od niemal 10 lat promujemy bieganie, jako aktywną formę wypoczynku. W efekcie Maraton Warszawski stał się jedną z najważniejszych imprez biegowych w Polsce, która z roku na rok przyciąga coraz więcej zawodników. Jednak wciąż jest wiele do zrobienia. Wierzymy, że z takim Partnerem jak Partner of Promotion uda nam się osiągnąć jeszcze wyższy poziom profesjonalizm i  atrakcyjności warszawskich biegów ulicznych”. – mówi Marek Tronina, Prezes Fundacji „Maraton Warszawski”.

Fundacja „Maraton Warszawski” została założona w 2002 roku. Jej główną misją jest popularyzacja biegania w Polsce, wsparcie zarówno profesjonalnych zawodników, jak i biegaczy-amatorów, a także poprawa standardów organizacyjnych imprez biegowych. Fundacja organizuje między innymi: Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski, Maraton Sztafet Ekiden, Sztafetę 5×5 oraz cykl imprez biegowych „Puchar Maratonu Warszawskiego”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.