Premiera Dead Island jeszcze w tym roku – Portal PR - 24PR
Premiera Dead Island jeszcze w tym roku

17.02.2011 Kategoria: Rozrywka. Autor: admin

Mroczny Slasher, którego akcja odbywa się na tropikalnej wyspie zostanie wydany na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360
Terror, przemoc i wszechogarniające szaleństwo. Wakacje w raju zamieniają się w piekło, po tajemniczym wybuchu epidemii, zamieniających ludzi w zombie. Jedyną szansą odciętego do reszty świata gracza na przetrwanie, jest nieustająca walka o życie i znalezienie sposobu na ucieczkę z wyspy śmierci.

Deep Silver ogłosił dziś, że będzie wydawcą Dead Island™, mrocznego zombie slashera wyprodukowanej przez największego polskiego developera gier – Techland. Gra łączy w sobie elementy FPP z silnym naciskiem na walkę wręcz, rozwój bohatera oraz modyfikacją szerokiego wachlarza broni. Dead Island umożliwia grę w trybie co – op do 4 graczy na raz, ukazując tym samym dramatyczną historię walki o przetrwanie zainspirowaną klasycznymi horrorami o zombie.

Na malowniczej wyspie hordy przerażających zombie czyhają na życie bohatera podczas wypełniania różnorakich misji, mających na celu przetrwanie epidemii i wydostania się z piekielnej wyspy. Mając ograniczony dostęp do broni i amunicji, bohater jest zmuszony korzystać ze znalezionych przedmiotów i używać ich podczas starć z zombie. W trakcie dalszej gry przypadkowo znalezione przedmioty służące za prowizoryczną broń będzie można przeobrazić w prawdziwe narzędzia do masowego zabijania.

Aby usatysfakcjonować najbardziej wymagających fanów, Dead Island™ zawiera także elementy RPG. Gracz na początku rozgrywki może wybrać jednego z dostępnych bohaterów, reprezentującego specyficzna klasę postaci, z unikatowymi umiejętnościami i drzewkiem rozwoju. W czasie gry będzie można posiąść szereg nowych umiejętności w trakcie wypełniania misji i nauczyć się nowych taktyk walki z zombie, podczas przemierzania niebezpiecznych zakątków tropikalnej wyspy.

Dzięki trybowi co – op do 4 graczy, w dowolnym momencie rozgrywki, gracz może bezproblemowo dołączyć do akcji, by doświadczać walki i uczestniczyć we wciągającej historii o przetrwaniu.

Dead Island™ tworzona jest na zupełnie nowym silniku Chrome Engine 5, dzięki czemu gra może pochwalić się rewelacyjną oprawą audiowizualną, co widać między innymi podczas przemierzania dzikich zakątkówtropikalnej dżungli. Twórcom udało się rewelacyjnie odwzorować najmniejsze detale otaczającego świata – bogatą florę wyspy jak i oryginalne scenerie miast czy wnętrza hotelu.

Dead Island™ będzie wydany jeszcze w tym roku na całym świecie, na PC oraz konsole PlayStation®3 i Xbox 360 .

www.facebook.com/deadislandgame

Oficjalna strona gry: www.deadisland.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.