„Profesjonalny wizerunek. Droga do sukcesu” – Portal PR - 24PR
„Profesjonalny wizerunek. Droga do sukcesu”

01.02.2011 Kategoria: Kariera, Ksiązki. Autor: admin

Do polskich księgarni wkracza właśnie „Profesjonalny wizerunek” autorstwa Pang Li Kin, certyfikowanego specjalisty ds. wizerunku. Pierwsza w Polsce tego typu pozycja, wydana nakładem wydawnictwa Flashbook.pl, jest kierowana do osób pragnących wspinać się po kolejnych szczeblach kariery i dążących do umiejętnego wyrażania swojego profesjonalizmu. Poradnik będący instrukcją osiągnięcia sukcesu poprzez właściwe kreowanie profesjonalnego wizerunku, pojawia się w polskich księgarniach.

„Od wizerunku zależy, jakie wrażenie wywierasz na potencjalnym pracodawcy lub kliencie. Zależy także decyzja o tym, czy cię zatrudnić lub czy dokonać u ciebie zakupu. Niezależnie od kwalifikacji i doświadczenia wizerunek w dużej mierze stanowi o tym, czy ktoś zechce wysłuchać twojej propozycji i czy trafisz na listę kandydatów do awansu.”- Pang Li Kin.

Autorka prowadzi czytelnika przez kolejne etapy budowania profesjonalnego wizerunku:

  •  Zdefiniowania wizerunku właściwego dla obecnej pozycji zawodowej i przyszłych aspiracji
  •  Oceny tego jak czytelnik jest postrzegany obecnie
  • Opracowania mapy dojścia do docelowego wizerunku
  •  Dobrania stroju i jego kolorystyki do wykonywanego zawodu
  • Zbudowania profesjonalnego sposobu komunikowania się
  •  Zmian w sposobie zachowania, w tym w zakresie autopromocji
  • Pokonywania przeszkód na drodze do sukcesu „Profesjonalny wizerunek” jest książką, w której każdy z czytelników odnajduje przesłanie dla siebie. Wielu czytelnikom rady, których udziela autorka mogą wydawać się oczywiste, jednak wartość dodana książki polega na tym, że pozwala na uporządkowanie swoich celów i zbudowanie realistycznego planu ich osiągnięcia. Autorka uświadamia czytelnikowi, że w każdym człowieku tkwi profesjonalista, należy go jednak odpowiednio wyeksponować – wówczas poczujemy się pewniej i nie zaniedbamy naszych zdolności, damy dojść do głosu aspiracjom i urzeczywistnimy marzenia.

Informacje o książce:
Tytuł: „Profesjonalny wizerunek. Droga do sukcesu”, podtytuł: „Jak wspiąć się na wyżyny kariery i pozycji społecznej dzięki profesjonalnemu wyglądowi, komunikacji i zachowaniu”
Autorzy: Pang Li Kin
Wydawca: Wydawnictwo Flashbook.pl

Objętość: 200 str.
Oprawa: miękka
Cena detaliczna: 34 zł 90 gr

Dostępność: w ogólnopolskiej sieci Empik, w kilkudziesięciu księgarniach na terenie całej Polski, w księgarniach internetowych

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.