Sukces na Start – Portal PR - 24PR
Sukces na Start

21.02.2011 Kategoria: konferencje, Przedsiębiorczość. Autor: admin

Skąd wziąć pomysł na biznes i pieniądze na jego sfinansowanie? Jak sprawić by z pomysłu wyrósł dobrze prosperujący biznes? Lepiej wziąć kredyt, ubiegać się o dotacje czy poszukać  inwestora? Odpowiedź na te pytania znajdą uczestniczki nowej edycji projektu Sukces na Start. Rusz z miejsca! organizowanego w Warszawie w dniach 4-6 marca 2011 roku przez Akademię Kobiet Sukcesu oraz Instytut Przemiany.

W ramach IV edycji projektu skierowanego do kobiet chcących z sukcesem ruszyć z miejsca i zrealizować marzenie o  własnej firmie w piątek,  4 marca w Centrum Łowicka w Warszawie odbędzie się konferencja  pod hasłem „Od pomysłu do biznesu, czyli jak znaleźć pomysł na biznes i wdrożyć go w życie”  a w sobotę i niedzielę 5 i 6 marca cykl inspirujących szkoleń o tej tematyce.

W programie konferencji m. in.

 • skąd wziąć dobry pomysł na biznes?
 • w jakich biznesach kobiety najlepiej się realizują?
 • jak przejść z sukcesem od pomysłu do fazy jego wdrożenia?
 • jakie możliwości pozyskania dofinansowań mają aktualnie osoby zakładające bądź prowadzące własną firmę?
 • co się bardziej opłaca – samodzielne pozyskiwanie finansów czy znalezienie inwestora?
 • na czym polegają koncepcje AIP Seed Capital i Aniołów Biznesu oraz kto może z nich skorzystać?

Goście specjalni:

 • Jacek Błoński, Prezes Lewiatan Business Angels oraz wiceprezydent Zarządu European Business Angels Network (EBAN),
 • Katarzyna Bryczkowska, finalistka Bizneswoman Roku 2008 w Konkursie „Sukces Pisany Szminką“, właścicielka firmy szkoleniowej IQ145,
 • dr Rafał Kasprzak, ekspert w tematyce dotacji unijnych związany z SGH, autor książki „Fundusze Unijne na Rozwój Małych i Średnich Przedsiębiorstw”,
 • Dariusz Żuk, Prezes  Polski Przedsiębiorczej, Przewodniczący Rady Nadzorczej AIP Group,
 • dwie finalistki I etapu konkursu „Kobieta Sukcesu 2011”.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane po raz pierwszy wyniki unikalnego badania kobiecej przedsiębiorczości, przeprowadzonego we współpracy z firmą badawczą Quality Watch.

W konferencji może uczestniczyć aż 200 kobiet , udział jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja poprzez specjalny formularz zamieszczony na stronie internetowej projektu. 

O projekcie:

Sukces na Start. Rusz z miejsca! to długofalowy program rozwoju kompetencji zawodowych kobiet. Organizowany od 2010 roku przez Akademię Kobiet Sukcesu oraz Instytut Przemiany, projekt jak dotąd objął swoim zasięgiem ponad 700 kobiet.

Tematy nowych edycji projektu w 2011 roku: 4-6 marca 2011 „Od pomysłu do biznesu, czyli jak wdrożyć pomysł na biznes i wdrożyć go w życie”, 20-22 maja 2011„Emocje i relacje, czyli jak rozwinąć potencjał zawodowy i osiągnąć sukces w biznesie”, 16-18 września 2011„Codziennie Pewna Siebie w biznesie”, 18-20 listopada 2011 „Moc Skutecznego Działania w biznesie”. Cztery konferencje, kilkadziesiąt szkoleń, inspiracja, wiedza, networking – to wszystko po to, aby w roku 2011 kobiety mogły energicznie ruszyć z miejsca i wystartować po sukces!  

Tematy poprzednich edycji projektu: I edycja, marzec 2010 – coaching, networking, work-life balance, czyli jak rozwinąć swoją karierę lub założyć biznes; II edycja, październik 2010 – wizerunek kobiet w biznesie, atuty kobiety lidera; III edycja, listopad 2010 – niezależność finansowa kobiet, start we własny biznes. 

Szczegółowy program oraz zapisy na stronie www.kobietyisukces.pl

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Patrycją Załug, e-mail: patrycja@instytutprzemiany.pl, tel.: +48 721 761 769 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.