Asseco Business Solutions dla producenta słodyczy – zakładów VOBRO – Portal PR - 24PR
Asseco Business Solutions dla producenta słodyczy – zakładów VOBRO

18.03.2011 Kategoria: Systemy IT. Autor: admin

Spółka Asseco Business Solutions S.A. podpisała umowę na wdrożenie systemu Asseco Softlab ERP w Zakładach Produkcji Cukierniczej Vobro, zajmujących się produkcją słodyczy. Wdrożenie obejmie moduły: finansów i księgowości, logistyki i sprzedaży, produkcji, kadry i płac, CRM oraz magazynu wysokiego składowania z wykorzystaniem terminali ręcznych. W ramach kontraktu zostanie dostarczona infrastruktura sprzętowa i bazodanowa. Umowa obejmuje trzy obszary: licencję, wdrożenie oraz utrzymanie systemu.

Obecnie firma VOBRO nie posiada zintegrowanego systemu ERP. Wykorzystywane przez zakłady produkcyjne rozwiązania informatyczne wymagają unowocześnienia i zintegrowania, bowiem oparte są o wiele programów od różnych dostawców.

Asseco Softlab ERP, którego wdrożenie i utrzymanie w firmie VOBRO przewiduje podpisana umowa, to nowoczesny i w pełni zintegrowany system informatyczny, który wspomaga różne obszary działania przedsiębiorstwa. Pakiet modułów wchodzących w skład aplikacji ERP, który zostanie wdrożony w firmie VOBRO, obejmie:

  • Logistykę i Sprzedaż – w zakresie wspomagania całości logistyki wewnętrznej i zewnętrznej, sprzedaży krajowej i zagranicznej, hurtowej oraz detalicznej. System będzie obsługiwał także zamówienia odbiorców i dostawców oraz politykę cenową i rabatową, a także wspierał zarządzanie i optymalizację magazynu wysokiego składowania. Umożliwi współpracę z urządzeniami mobilnymi (aplikacje Mobile i terminale radiowe). Program pozwoli również na współpracę przez Internet.
  • Produkcję – w obszarze zarządzania technologiami i recepturami, planowania, harmonogramowania i rozliczania produkcji, kompletacji, konfekcjonowania, współpracy z urządzeniami mobilnymi oraz urządzeniami produkcyjnymi.
  • Finanse i Księgowość – w zakresie zarządzania rozbudowanymi finansami i księgowością wraz z budżetowaniem i kontrolingiem. System umożliwi konsolidację danych, pozwoli na wykonywanie rozbudowanych analiz i raportów oraz eksport i import danych. Aplikacja współpracować będzie z urządzeniami mobilnymi oraz umożliwi dostęp przez Internet.
  • CRM – pozwalający na zarządzanie relacjami z klientem i wsparcie działań marketingowych.
  • Kadry i Płace – które będą oferować rozbudowane, elastyczne moduły kadrowo-płacowe z możliwością dostępu do wybranych danych przez Internet.

 Zawarta umowa przewiduje wdrożenie systemu Asseco Business Solutions do końca 2011 roku.

Asseco Business Solutions S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.