Codzienny luksus przed lustrem – Portal PR - 24PR
Codzienny luksus przed lustrem

09.03.2011 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Niezwykły świat elegancji goszczący na wytwornych bankietach czy podczas ceremonii rozdania prestiżowych nagród ma w sobie czar, którego cząstkę próbujemy wprowadzać także do naszego życia codziennego. Chcemy pięknie wyglądać i otaczać się gustownymi przedmiotami. Poranek rozpoczęty przed lustrem w gustownie urządzonej łazience może stanowić przyjemną zapowiedź luksusowych doznań każdego dnia.

 Luksus dzisiaj…
Wśród wyznaczników luksusu jedno z czołowych miejsc zajmuje biżuteria. Urok drogocennych ozdób sprawia, że ich posiadacze czują się wyjątkowo. Dlatego coraz chętniej wprowadzamy je także do naszego otoczenia. Elegancko urządzone wnętrze powinno łączyć w sobie niepowtarzalność, piękno, trwałość oraz funkcjonalność. – Wykorzystanie ekskluzywnych motywów dekoracyjnych przy wykańczaniu łazienki może nadać codziennym czynnościom higienicznym nowy wymiar estetyczny – podpowiada Sylwia Madyda z firmy Madix, dystrybutora baterii łazienkowych Swarovski – Gustownie przyozdobione urządzenia sanitarne zachowują swoją funkcjonalność, wydobywając jednocześnie z pomieszczenia niepowtarzalny blask. Specjalnie wybrane i odpowiednio ustawione oświetlenie podkreśla dodatkowo niezwykły charakter miejsca i zapewnia użytkownikom niezbędny komfort. Przemyślane, eleganckie i spójne wypełnienie przestrzeni łazienki to doskonała alternatywa dla dominujących do niedawna kiczowatych ozdób, które na ogół nie pasowały do całości wystroju. Należy jednak opierać się na wysokiej klasy sprawdzonych rozwiązaniach, by wrażenia wizualne współgrały z wygodą oraz jakością.

… i dawniej

Wrażliwość na piękno to zjawisko ponadczasowe. Zmienia się moda i sposób postrzegania świata, ale dążenie człowieka do otaczania się gustownymi przedmiotami nigdy nie traci na aktualności. Elegancko zaaranżowana łazienka stanowi odpowiedź na nieustanną potrzebę estetycznych doznań w trakcie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. – Rosnąca popularność salonów kąpielowych w stylu retro pokazuje, jak połączyć poczucie smaku z odległej epoki ze współczesną funkcjonalnością. – zauważa Sylwia Madyda z firmy Madix – Dzięki kąpieli w wannie wolnostojącej otoczonej szykownymi dekoracjami możemy przenieść się w niesamowity świat lat 20 i 30 ubiegłego wieku. Aby skutecznie wydobyć z pomieszczenia niepowtarzalny klimat dawnych, luksusowych wnętrz, należy zadbać o wszystkie szczegóły wystroju. Kafelki, meble, wieszaki, mydelniczki i lampy powinny tworzyć jedną całość, utrzymaną w gustownej stylistyce retro.

Domowe łazienki królewskie

Wyszukane elementy wystroju mogą sprawić, że w mieszkaniu zagości wytworny świat, znany ze zdjęć luksusowych apartamentów czy wspaniałych pałacowych wnętrz. Często pozornie mało znaczący szczegół decyduje o wyjątkowym charakterze pomieszczenia. Łazienka jest miejscem, w którym dbamy o czystość i urodę. Chwile spędzone w wannie czy przed lustrem powinny stanowić przyjemne doznania estetyczne. Dlatego warto stworzyć własną niebanalną oprawę do codziennej higieny. Pomysłowe i gustowne aranżacje łączą w sobie kunszt wykonania z komfortem użytku. Dzięki nim możemy każdego dnia gościć w nowoczesnym ekskluzywnym salonie kąpielowym lub przenosić się do klimatycznych łazienkowych wnętrz sprzed lat.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.