First Data Polska wprowadza nowe logo dla POLCARD – Portal PR - 24PR
First Data Polska wprowadza nowe logo dla POLCARD

15.03.2011 Kategoria: INNE. Autor: admin

First Data Polska, właściciel marki POLCARD, największego agenta rozliczeniowego w Polsce i dostawcy usług przetwarzania płatności zaprezentował swoje nowe logo. Jest ono wyrazem silniejszej integracji z korporacją First Data, liderem na światowym rynku w zakresie elektronicznych płatności.

POLCARD jest synonimem płatności bezgotówkowych w Polsce, pionierem licznych innowacyjnych rozwiązań w obszarze akceptacji kart płatniczych. W 2007 roku POLCARD stał się częścią globalnej grupy First Data Corporation – wtedy też nastąpiła zmiana nazwy Spółki. W komunikacji zachowana została jednak nazwa POLCARD jako marka usług świadczonych dla akceptantów kart płatniczych.   

„Dla uczczenia 20 rocznicy działalności POLCARD postanowiliśmy wzbogacić tą markę wartością marki First Data. I tak powstała marka „First Data POLCARD”, która od teraz wspierać będzie naszą działalność. Nowe logo jest odzwierciedleniem połączenia dwóch doświadczeń – lokalnego i globalnego – i doskonale przekazuje najważniejsze wartości naszej korporacji: być blisko klienta. Jest ono kolejnym krokiem w zbliżaniu dla rynku polskiego wiedzy i doświadczeń korporacji First Data.” – mówi Janusz Diemko, Prezes Zarządu First Data Polska.

Nowe logo zostało przygotowane przez korporację First Data. Znak graficzny w nowej szacie zostanie wykorzystany na stronie internetowej firmy, we wszystkich dokumentach, materiałach handlowych i eksploatacyjnych. Sukcesywnie będą wymieniane naklejki na drzwiach punktów handlowo-usługowych oraz logo na ekranie terminali.

First Data

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.