Internet Media Services SA na targach EuroShop! – Portal PR - 24PR
Internet Media Services SA na targach EuroShop!

08.03.2011 Kategoria: Targi, Wieści za spółek. Autor: admin

W dniach 26.02-02.03.2011r. firma Internet Media Services SA po raz pierwszy wzięła udział w międzynarodowych targach EuroShop w Dusseldorfie, należących do największych i najważniejszych imprez targowych przeznaczonych dla dostawców branży detalicznej na świecie.  Targi EuroShop  za każdym razem przyciągają rzesze zainteresowanych nowościami kontrahentów, otrzymujących kompleksową ofertę produktów, technologii  i innowacyjnych rozwiązań, które z sukcesem będą mogli wprowadzić w swoich punktach handlowych. W tym roku EuroShop odwiedziło ponad 100,000 osób.

Stoisko IMS-u, o atrakcyjnej zabudowie, zwracało bardzo dużą uwagę zwiedzających. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się  interaktywny stand w kształcie Iphone’a zawierający  System Lokalizator. Urządzenie to wyświetla interaktywną, dotykową mapę dowolnego obiektu, która zapewnia niespotykaną dotąd czytelność przekazu w ciekawy, atrakcyjny i dynamiczny sposób. Ta forma prezentacji przyciąga wzrok, otwierając nową drogę komunikacji z Użytkownikiem.

Przedstawiciele Firmy odpowiadali na liczne pytania oraz przeprowadzili wiele interesujących  rozmów, podczas  których przedstawiali korzyści wynikające ze stosowania serwisu oferowanego przez Internet Media Services.  Jednym z nich jest marketing zapachowy , który cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem odwiedzających. W celu promocji i jeszcze większego zainteresowania usługą organizowane były konkursy, w których nagrodą za odgadnięcie prezentowanego zapachu były płyty muzyczne autorstwa IMS-u z serii Point of View.  Na stoisku  prezentowano także szeroki wybór kanałów muzycznych Firmy, które klienci mogą emitować w swoich sklepach w ramach usługi audiomarketingu.

Udział w targach EuroShop 2011 spełnił oczekiwania firmy, której udało się zaprezentować swoje usługi  szerokiemu gronu odbiorców z całego świata. Dzięki uczestnictwu w tym wydarzeniu Spółka Internet Media Services SA uzyskała możliwość dalszego poszerzania perspektyw handlowych. Spotkania z klientami, lepsze poznanie ich potrzeb, służą dalszemu rozwojowi i doskonaleniu świadczonych usług. Udział po raz pierwszy w tak prestiżowej imprezie targowej był ważnym wydarzeniem w historii Firmy.

www.ims.fm

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.