Mikrotik User Meeting 2011 z Cyberbajt – Portal PR - 24PR
Mikrotik User Meeting 2011 z Cyberbajt

03.03.2011 Kategoria: Komputery, konferencje, Technologie, Telekomunikacja. Autor: Anna Skiba
MikroTik User Meeting z Cyberbajt

MUM 2011 z Cyberbajt

W dniach 10 – 11 marca 2011 roku w Budapeszcie odbędzie się kolejna edycja konferencji MikroTik User Meeting (MUM). Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Cyberbajt, na którym zaprezentujemy liczne nowości z naszej oferty.

MikroTik User Meeting to konferencja poświęcona oprogramowaniu MikroTik RouterOS i platformom sprzętowym RouterBoard, skupiająca specjalistów z całej Europy.

Oferujemy Państwu możliwość spotkania z ekspertami Cyberbajt i MikroTik, wymianę doświadczeń oraz zapoznanie z nowościami w ofercie przed ich oficjalną premierą.

MikroTik User Meeting jest konferencją zamkniętą. Aby w niej uczestniczyć, należy się zarejestrować na stronie organizatora.

Dla zainteresowanych uczestnictwem w imprezie klientów Cyberbajt przewidzieliśmy darmowe wejściówki. Ilość wejściówek jest ograniczona, polecamy kontakt z handlowcem w celu ustalenia dostępności.

Do zobaczenia na stoisku Cyberbajt dostępnym na konferencji MUM!

 Cyberbajt

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.