Modele Punto Evo i Panda z serii limitowanej „MyLife” – Portal PR - 24PR
Modele Punto Evo i Panda z serii limitowanej „MyLife”

17.03.2011 Kategoria: MOTO. Autor: admin

„MyLife” to nowa seria limitowana Fiata oferowana w modelach Punto Evo oraz Panda. Wersje „MyLife” wyróżniają się bogatym wyposażeniem i zaawansowaną technologią, oferującą w konkurencyjnej cenie zwiększony komfort i bezpieczeństwo, wyższe osiągi i proekologiczne rozwiązania.

Przyjrzyjmy się z bliska, jakie zalety posiadają modele Punto Evo i Panda należące do rodziny „MyLife”.

Punto Evo „MyLife”
Punto Evo „MyLife” oferowane jest zarówno w wersji 3, jak i 5-drzwiowej i dostępne jest z benzynowymi jednostkami napędowymi 1.2 o mocy 69 KM lub 1.4 o mocy 77 KM. Oba silniki spełniają normy emisji spalin Euro 5 i są wyposażone w system Start&Stop obniżający zużycie paliwa i emisje CO2 do atmosfery.

 Promocyjna cena Punto Evo „MyLife” wynosi 39 990 złotych brutto (3-drzwiowy, silnik 1,2 69KM), a wersja z sinikiem 1.4 jest o 1000 złotych droższa. Punto Evo „MyLife” w wersji 5-drzwiowej kosztuje 41 490 zł (1.2 69KM) i 42 490 zł (1.4 77KM)

W standardzie Klient otrzymuje następujące wyposażenie samochodu:
– 4 poduszki powietrzne,
– klimatyzację,
– radioodtwarzacz CD/MP3 i z przyciskami sterującymi na kole kierownicy,
– system Blue&Me z portem USB/AUX
– nawigację TomTom zintegrowaną z deską rozdzielczą i systemami pokładowymi samochodu,
– centralny zamek sterowany pilotem,
– regulacja wysokości fotela kierowcy,
– stylizacja „MyLife” obejmującą nowy panel deski rozdzielczej, zderzaki z wstawkami w kolorze czarnym fortepianowym, przednie reflektory z przyciemnionym lustrem, lusterka boczne i klamki w kolorze nadwozia, nakładki na słupki boczne w kolorze czarnym fortepianowym.

Samochody Punto Evo „MyLife” są standardowo wyposażone w nowy system multimedialny zintegrowany z nawigatorem Blue&Me-TomTom, który dzięki kolorowemu, dotykowemu ekranowi pozwala na zarządzanie telefonem, nawigacją i podaje przydatne podczas jazdy informacje, uzyskiwane bezpośrednio z układów elektronicznych auta. Za pomocą ekranu dotykowego można nawet sterować odtwarzaczem multimedialnym.

Ponadto, zgodnie z przyjętą przez Fiata zasadą poszanowania środowiska naturalnego Punto Evo „MyLife” jest wyposażane w innowacyjny system eco:Drive, który zbiera informacje na temat stylu prowadzenia i osiągów auta poprzez interfejs Blue&Me i poddaje je analizie, na podstawie której dostarcza kierowcy praktycznych porad odnośnie zużycia paliwa i emisji zanieczyszczeń. Funkcja eco:Drive jest zainstalowana również w systemie Blue&Me-TomTom, gdzie dzięki informacjom „eco:Drive Info” kierowca ma do dyspozycji podawane w czasie rzeczywistym informacje zwrotne na temat wpływu na ekologię swego stylu jazdy oraz wskazówki odnośnie optymalnego doboru biegu w danym momencie.

Panda „MyLife”
Nowa wersja limitowana modelu Panda „MyLife” zastępuje w gamie Pandę Active. Wersja ta dostępna jest z 69-konnym benzynowym silnikiem 1.2 spełniającym normy emisji spalin Euro 5.
Cena promocyjna modelu Panda „MyLife” wynosi 29 990 złotych
brutto, a na wyposażenie standardowe składają się m.in.:
– klimatyzacja manualna,
– radioodtwarzacz CD/MP3,
– wspomaganie kierownicy z funkcja „city”,
– pełnowymiarowe koło zapasowe,
– zderzaki w kolorze nadwozia.

Samochody Punto Evo oraz Panda w wersjach „MyLife” są już dostępne w sieci sprzedaży Fiata w Polsce. Adresy dealerów dostępne są na stronie www.fiat.pl oraz pod bezpłatnym numerem Infolinii Ciao Fiat 00800 3428 0000.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.