NICKEL Development ma agencję – Portal PR - 24PR
NICKEL Development ma agencję

23.03.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

NICKEL Development, jeden z czołowych graczy poznańskiego rynku deweloperskiego nawiązał współpracę z agencją Prelite. Agencja będzie odpowiadać za PR korporacyjny i relacje z mediami oraz zapewni wsparcie koncepcyjne przy promocji kluczowych inwestycji dewelopera. Umowa obejmuje również bieżące doradztwo w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych.

W związku z rozwojem firmy i pojawiającymi się w niedalekiej perspektywie nowymi realizacjami zdecydowaliśmy się na wsparcie agencji w szerszym zakresie – mówi Agnieszka Węgrowska, kierownik marketingu i PR w NICKEL Development. – Zdecydowaliśmy się na propozycję agencji Prelite ponieważ w dużej mierze pokrywała się ona z naszą długofalową wizją budowy wizerunku firmy – dodaje.

Poznański deweloper planuje wkrótce rozpocząć kilka nowych projektów oraz wyjście poza Wielkopolskę.

Prelite to znana agencja, a przedstawiona oferta i seria spotkań przekonały nas, że agencja z Poznania będzie dla nas najlepszym wyborem. Dobrze się rozumiemy i jesteśmy pewni, że przełoży się to na dobre efekty współpracy – prognozuje Agnieszka Węgrowska.

Agencja została wybrana na drodze przetargu. Projekt będzie realizowany przez zespół, którego liderem jest Konrad Bugiera, account manager.

PRELITE Agencja PR

O NICKEL Development:
Nickel Development sp. z o.o. to jeden z wielkopolskich liderów na rynku nieruchomości. Działając od 1998 roku firma oddała do użytkowania 18 inwestycji mieszkaniowych i mieszkaniowo-usługowych, a także, wraz z Przedsiębiorstwem Techniczno-Budowlanym Nickel, stworzyła pierwszy w Polsce niepubliczny park technologiczny NTPP. Otrzymywane przez firmę nagrody potwierdzają zarówno jakość projektów, jak i niebanalne rozwiązania architektoniczne budynków mieszkalnych. Najbardziej rozpoznawalne projekty firmy to budynek Pelikan nagrodzony Kryształowymi Apartamentami za połączenie funkcji mieszkaniowej i rekreacyjnej czy Zaułek Piątkowski, uznany za najpiękniejszy budynek w Poznaniu w roku 2005.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.