Niesamowity zestaw dla graczy od GIGABYTE – Portal PR - 24PR
Niesamowity zestaw dla graczy od GIGABYTE

27.03.2011 Kategoria: Hobby, Komputery. Autor: admin

GIGABYTE ma przyjemność zaprezentować wysokowydajną kartę graficzną – GV-N590D5-3GD-B. Najnowszy produkt GIGABYTE zbudowano w oparciu o dwa procesory graficzne NVIDIA z serii GeForce GTX 500, które umieszczono na pojedynczej płytce PCB. Ponadto GV-N590D5-3GD-B to także 3 GB ultraszybkich pamięci typu GDDR5. Taka konfiguracja sprawia, że jest to jedna z najwydajniejszych kart graficznych z obsługą DirectX 11. Ponadto GV-N590D5-3GD-B zapewnia pełne wsparcie dla szeregu innowacyjnych technologii, takich jak NVIDIA 3D Vision Surround, Quad SLI, CUDA czy PhysX. Dodatkowym bonusem, który z całą pewnością ucieszy graczy, jest sprzedawana w komplecie z kartą graficzną GV-N590D5-3GD-B mysz GIGABYTE M8000X.

Dwa, wysokowydajne rdzenie graficzne w pojedynczej karcie graficznej

GV-N590D5-3GD-B to dwa, zaawansowane technologicznie GPU z serii GeForce GTX 500, z których każdy oferuje po 512 procesorów CUDA, co w sumie daje zawrotna liczbę 1024 rdzeni CUDA w pojedynczej karcie graficznej! Model ten wyposażono również w 3072 MB (po 1536 MB na GPU) ultraszybkich pamięci typu GDDR5. Połączenie obu tych elementów jest gwarantem niesamowitej wręcz wydajności, zwłaszcza w grach gdzie intensywnie wykorzystywane są efekty DirectX 11 oraz teselacja. GIGABYTE GV-N590D5-3GD-B oferuje także bogaty zestaw wyjść sygnału wideo. Na śledziu karty graficznej znajdziemy trzy złącza dual link DVI oraz jedno mini DisplayPort. Dzięki temu do komputera bez najmniejszych problemów będziemy mogli podłączyć kilka monitorów jednocześnie.

GV-N590D5-3GD-B Premium Packaging – rewelacyjny zestaw dla prawdziwych graczy

Decydując się na ofertę GIGABYTE otrzymujemy nie tylko jedną z najwydajniejszych kart graficznych dostępnych na rynku, model GV-N590D5-3GD-B ale również i znakomitą mysz M8000X zaprojektowaną specjalnie z myślą o fanach gier wideo. M8000X to wysokiej klasy sensor laserowy o rozdzielczości do 6000 DPI, który zapewnia niespotykaną wręcz czułość i precyzję. Ponadto mysz wyposażona jest w silnik GHOST i 32KB pamięci, co daje nam możliwość zapisania nawet do 70 makr. Wraz z M8000X otrzymujemy także oprogramowanie, które w pełni wykorzystuje potencjał silnika GHOST. Za sprawą intuicyjnego interfejsu, wspierającego m.in. funkcje przeciągnij i upuść, użytkownik może łatwo i wygodnie definiować i edytować makra oraz dowolnie zmieniać parametry pracy myszki. Dla zawodowych graczy przydatna jest również możliwość zwiększenia wagi M8000X za pomocą specjalnych odważników o masie od 6 do 38 gram.

Więcej informacji na temat karty graficznej GIGABYTE GV-N590D5-3GD-B można znaleźć na stronie: http://www.gigabyte.tw/Products/VGA/Default.aspx

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.