Nowa strona internetowa firmy Bolix – Portal PR - 24PR
Nowa strona internetowa firmy Bolix

15.03.2011 Kategoria: Strony www. Autor: admin

Wystartowała nowa odsłona serwisu internetowego firmy Bolix. Odświeżono nie tylko wygląd strony, ale także wzbogacono ją o liczne funkcjonalności i aplikacje.

Strona  bolix.pl ma od tej pory nowy layout oraz dużo bardziej przyjazną nawigację, co znacznie ułatwia wyszukiwanie produktów i informacji o nich, czyniąc sam układ witryny bardziej logicznym i intuicyjnym. – Chcemy, aby nasi klienci w łatwy i szybki sposób uzyskiwali informacje o produktach Bolix, a do tego mieli możliwość skorzystania z pomocnych aplikacji – mówi Marek Zając, Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej w firmie Bolix. – Udoskonalenie i aktualizacja treści oraz grafiki sprawiło, że strona jest teraz bardziej nowoczesna i przyjazna dla naszych klientów.

Nowości na www.bolix.pl:  – dedykowane strony dla poszczególnych odbiorców,
– w Strefie Architekta interaktywne programy obliczeniowe umożliwiające prawidłowe projektowanie rozwiązań budowlanych wykorzystujących produkty Bolix  (uproszczony audyt energetyczny, obliczenia wskaźników EP, U oraz współczynnika fRsi, kalkulacja materiałowa),
– aplikacja znajdź produkt i kolor,
– detale projektowe w tym detale poświecone małej architekturze,
– uaktualniony program umożliwiający szybkie projektowanie kolorystyki obiektów budowlanych z zastosowaniem materiałów Bolix,
– interaktywne wizualizacje przekrojów systemów ociepleń Bolix,
…a także: aplikacja facebook, galeria zdjęć oraz filmy Bolix na YouTube.

www.bolix.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.