Nowe logo Braas – Portal PR - 24PR
Nowe logo Braas

14.03.2011 Kategoria: Logotypy. Autor: admin

Zielony liść na łodydze otaczający literę B w nazwie marki Braas oraz dopisek „dla środowiska” poniżej nazwy. Tak wygląda nowe logo Braas, które powstało na potrzeby kampanii ekologicznej marki. Liczne działania związane z ekologią przewidziane zostały na cały rok 2011.

Nowe logo Braas powstało na potrzeby kampanii ekologicznej marki, która rozpoczęła się w lutym br. Obejmuje ona istotne zmiany w ofercie producenta dachówek betonowych Braas oraz wsparcie akcji proekologicznych. Najbliższa odsłona kolejnej część kampanii przewidziana została na maj 2011. Logo, którego autorem jest Pegasus Advertising, obecne będzie we wszystkich materiałach poświęconych akcji.

Na potrzeby akcji ekologicznej renomowany Instytut Ekologii z Fryburga przeprowadził dla Braas specjalne badania – Eko-bilans. Eko-bilanse to powszechnie uznane studia określające wpływ produktów na środowisko naturalne. Wyniki badania producent dachówek betonowych udostępnił w specjalnej sekcji swojej strony internetowej www.monier.pl/katalog-braas/z-mysla-o-srodowisku.html.

Pegasus Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.