Packard Bell EasyNote LS – Portal PR - 24PR
Packard Bell EasyNote LS

16.03.2011 Kategoria: Komputery. Autor: admin

Męczysz się ze starym desktopem? Szukasz notebooka, który pod względem funkcjonalności i wydajności w niczym nie będzie ustępował klasycznemu komputerowi PC? Jeśli tak, to rodzina laptopów Packard Bell EasyNote LS jest dla Ciebie wprost wymarzonym rozwiązaniem.

Najnowsze notebooki Packard Bell z rodziny EasyNote LS to produkty o wyjątkowych możliwościach i niezwykle starannie przemyślanej konstrukcji. Jeszcze na etapie projektowana głównym zadaniem, jakie postawiono przed inżynierami, było stworzenie laptopa charakteryzującego się wysoką wydajnością i funkcjonalnością porównywalną lub wyższą niż w przypadku klasycznych komputerów typu desktop. Efektem tych prac są właśnie notebooki Packard Bell EasyNote LS.

Cechą wspólną wszystkich modeli z tej serii jest duży, panoramiczny ekran z powłoką Diamond View[1] o przekątnej 17,3 cala, który umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1900×1600 punktów. Odpowiednio wysoki poziom mocy obliczeniowej  gwarantują najnowsze procesory Intel Core drugiej generacji (Sandy Bridge), które współpracują z mobilnymi wersjami kart graficznych AMD z rodziny 6000. Dzięki tak zaawansowanej konfiguracji notebooki Packard Bell EasyNote LS sprawdzają się znakomicie nie tylko podczas typowych zadań biurowych, korzystania z internetu czy odtwarzania multimediów ale również jako mobilna platforma dla graczy.

W przypadku laptopów EasyNote LS mamy również możliwość szerokiego wyboru elementów opcjonalnych, takich jak np. napęd Blu-ray czy zainstalowanie dwóch dysków twardych. Jest to znaczne udogodnienie, które pozwala na elastyczne dostosowanie konfiguracji urządzenia do indywidualnych potrzeb danego użytkownika oraz zminimalizowanie kosztów zakupu.

Oprócz wysokiej klasy podzespołów produkty Packard Bell doskonale prezentują się także pod kątem ergonomii i designu. Wygodna klawiatura z wyodrębnionym blokiem numerycznym sprawuje się bez najmniejszych zastrzeżeń i zapewnia wysoki komfort podczas codziennej pracy z laptopem. Ponadto do dyspozycji mamy szereg przycisków funkcyjnych, za pomocą których wykonamy m.in. szybką kopię bezpieczeństwa czy uruchomimy specjalną aplikację do obsługi serwisów społecznościowych (Packard Bell Social Networks). Na uwagę zasługuje także duża płytka dotykowa z pełnym wsparciem dla funkcji wielodotyku, który rewelacyjnie spisuje się np. w trakcie przeglądania zdjęć.

Oczywiście seria notebooków Packard Bell EasyNote LS wyposażona jest w tak standardowe dodatki jak kamera internetowa oraz moduły do komunikacji bezprzewodowej (WiFi i Bluetooth). Zaś na bocznych krawędziach obudowy znajdziemy najpopularniejsze porty oraz złącza, w tym USB 3.0 i HDMI, dzięki którym do notebooka podłączymy praktycznie dowolne urządzenia zewnętrzne.

Miłym uzupełnieniem powyższej konfiguracji jest dodawana za darmo pełna wersja pakietu graficznego Adobe Photoshop Elements 8, doskonałego narzędzia do obróbki i edycji zdjęć.

Packard Bell EasyNote LS sprzedawany jest z preinstalowanym systemem Windows 7.

Notebooki Packard Bell EasyNote LS będą dostępne w sprzedaży w Polsce od kwietnia bieżącego roku. Przykładowe konfiguracje oraz sugerowane ceny brutto można znaleźć w poniższej tabelce:

MODEL EasyNote LS EasyNote LS EasyNote LS
Przekątna ekranu 17,3″ 17,3″ 17,3″
Nazwa kodowa procesora Intel Core drugiej generacji* Intel Core drugiej generacji* Intel Core drugiej generacji*
Model procesora i3 2310 i5 2410 i7 2630QM
Pamięć 4GB 4GB 4GB
Dysk 500GB 500GB 500GB
Grafika AMD 6470 512MB AMD 6550 1GB AMD 6550 1GB
System operacyjny W7 64bit W7 64bit W7 64bit
Cena brutto 2 899 zł 3 499 zł 3 999 zł

 Dostępność, cena i parametry techniczne mogą się różnić w zależności od kraju.

Produkty Packard Bell objęte są 24 miesięczną gwarancją dla konsumenta.

Serwis funkcjonuje na zasadzie door-to-door.


[1] Specjalna powłoka poprawiająca ostrość jak i kolory wyświetlanego obrazu

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.