Poland Trophy Dragon Winch Extreme otwiera off-road’owy sezon 2011 w Polsce – Portal PR - 24PR
Poland Trophy Dragon Winch Extreme otwiera off-road’owy sezon 2011 w Polsce

02.03.2011 Kategoria: MOTO, Sport. Autor: admin

Jeden z najbardziej ekstremalnych, przeprawowych rajdów w Polsce  organizowanych dla samochodów terenowych oraz quadów – „Poland Trophy” rozpoczyna sezon off-road’owy 2011. W tym roku po raz pierwszy impreza ma Sponsora Tytularnego – firmę Dragon Winch. Stąd zmieniona i pełna nazwa brzmi: Poland Trophy Dragon Winch Extreme.

PTDWE odbędzie się 18 – 19 marca 2011 roku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w miejscu, w którym odbyła się pierwsza edycja Poland Trophy w roku 2007. Pomysłodawcom i organizatorem PTDWE jest niezmiennie agencja Euroforum z Katowic.  

„Poland Trophy Dragon Winch Extreme organizowany jest dla samochodów terenowych w klasach No Limit oraz Advance oraz quadów w klasie Quad Extreme. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotować ekstremalną imprezę dla pasjonatów off-road’u, kładąc jednocześnie nacisk na bezpieczeństwo. Zainteresowanie zawodników pierwszą edycją PTDWE w 2011 roku przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Do rajdu zostały jeszcze ponad dwa tygodnie, a listy zgłoszonych są już prawie pełne. Co ważne PTDWE otwiera sezon off-road’owy w naszym kraju, ale w tym roku planujemy trzy edycje rajdu w różnych miejscach w Polsce” – mówi Maciej Rachtan, dyrektor rajdu z agencji Euroforum.

Poland Trophy powstało w 2007 roku i do tej pory liczy sobie 9 edycji. Każda edycja cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony zawodników, widzów oraz mediów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.polandtrophy.pl .

Euroforum jest częścią grupy firm, która działa na rynku od 2000 roku. Właścicielami firmy jest rodzeństwo Agnieszka i Maciej Rachtan. Euroforum zajmuje się przygotowywaniem kampanii marketingowych, działaniami PR, organizacją eventów oraz szkoleń. Są również twórcą rajdu Poland Trophy oraz rajdów typu cross country.

Więcej informacji na stronie: www.euroforum.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.