Roller Sushi śpiewająco – Portal PR - 24PR
Roller Sushi śpiewająco

08.03.2011 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Roller Sushi – marka oferująca sushi w formie fresh fast food, zaprezentuje się uczestnikom show „Bitwa na głosy” w TVP2.  Sushi w rolkach spróbowały gwiazdy i chóry biorące udział w programie, którego premierowy odcinek odbył się w sobotę, 5 marca o 20:05. 

Zapewnieniem cateringu na potrzeby programu „Bitwa na głosy” zajmuje się  Palazzi Catering. We współpracy z Roller Sushi zaproponuje on uczestnikom programu również „japoński” przysmak podawany w innowacyjny sposób w tubie – nowość na polskim rynku gastronomicznym.

W Polsce Roller Sushi oferuje rolki typu Big Maki – odpowiednik futo-maki, gdzie ryżem otoczonych jest kilka składników oraz Maki Sam – odpowiednik hoso-maki, w których oprócz ryżu jest jeden wybrany składnik. Big Maki występują w 8 wariantach a Maki Sam w 5 wariantach smakowych – tych najbardziej popularnych wśród wielbicieli sushi. Sushi w rolkach, podawane w specjalnym opakowaniu – tubie, to nowość na polskim rynku. Oprócz unikalnego opakowania, należy podkreślić również konkurencyjną cenę. Sushi w formie fast food ogromną popularnością cieszy się już między innymi w Japonii, Stanach Zjednoczonych i w Australii.

Roller Sushi należy do spółki International Sushi Bistro.

www.rollersushi.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.