Wiosenne marcowanie z 2BE.PL – Portal PR - 24PR
Wiosenne marcowanie z 2BE.PL

01.03.2011 Kategoria: Domeny. Autor: admin

Rejestrator domen internetowych 2BE.PL przywitał marzec obniżkami cen rejestracji i odnowienia polskich adresów. Fani marki na portalu Facebook również znajdą coś dla siebie.

Akcja promocyjna „Marcowanie z 2BE.PL” składa się z dwóch części. Klienci chcący zdobyć własny adres internetowy będą mieli okazję kupić dowolną liczbę domen z rozszerzeniem .pl w promocyjnej cenie. Przez cały marzec stawka za rejestrację będzie obniżona do kwoty 6,90 zł netto. Dodatkowo, cena odnowienia domen internetowych zarejestrowanych w ramach promocji wynosi tylko 69 zł netto.

Druga część promocji jest skierowana do osób, które polubiły profil 2BE.PL w serwisie społecznościowym Facebook. Wystarczy zostać fanem marki aby do zakupionej domeny otrzymać niewielkie konto hostingowe, idealne dla prostej strony internetowej lub bloga. Pierwszy rok używania takiego konta jest bezpłatny.

O założeniach promocji opowiada Katarzyna Gruszecka-Kara, kierownik działu domen i hostingu marki 2BE.PL:

„Liczba naszych fanów na Facebooku niedawno przekroczyła 3 tysiące. Doceniamy to, że tak wiele osób jest z nami i chcemy im to wynagrodzić, kierując część promocji do użytkowników portalu skupionych wokół fan page’u 2BE.PL. Oczywiście oferta nie jest skierowana wyłącznie do dotychczasowych fanów. Wystarczy kliknąć „Lubię to” i zarejestrować domenę aby otrzymać bezpłatne konto”.

„Marcowanie z 2BE.PL” rozpoczyna się 1 marca 2011 i potrwa do końca miesiąca. Z oferty mogą skorzystać zarówno firmy jak i osoby prywatne. Więcej szczegółów wraz z parametrami konta hostingowego oraz regulaminem można znaleźć na stronie internetowej rejestratora w zakładce Promocje. Informacje o akcji promocyjnej pojawią się w branżowych serwisach i forach dyskusyjnych oraz w mediach społecznościowych.

Autor: Maciek Kurek, PR Specialist marki 2BE.PL, Grupa Adweb

2BE.PL – Grupa Adweb

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.