Wiosenne Porządki w Chacie Polskiej – Portal PR - 24PR
Wiosenne Porządki w Chacie Polskiej

23.03.2011 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Przyszła wiosna, czas na porządki! Kolejna akcja promocyjna Chaty Polskiej wystartowała! Miotły, mopy, płyny, mleczka, spray’e, szmatki, szmateczki w dłoń i do dzieła! A warto, bo Agencja LoboSystem zadbała o to, by po czasie spędzonym na odświeżeniu mieszkań przyszedł czas na regenerację ciała i duszy! 

Już 21 marca ruszyła kolejna akcja promocyjna w sieci sklepów Chata Polska. Tym razem ze względu na wiosenne porządki promowane są marki środków czystości, takich jak: Cif, Domestos, Gold Drop, Jan Niezbędny czy E.  Konsumenci, którzy w okresie od 21 marca 2011 r. do 10 kwietnia 2011 r. dokonają zakupów w sieci sklepów Chata Polska, w wysokości minimum 20 zł, mają szansę wygrać vouchery do ekskluzywnego salonu SPA Hotel Szablewski w Środzie Wielkopolskiej. Dla wyróżnionych konkursowiczów przewidziano dodatkowe nagrody w postaci zestawów kosmetyków C-thru oraz Dove.

W sms’owym zgłoszeniu wystarczy napisać jak spędza się czas wolny po wiosennych porządkach. Najciekawsze propozycje zostaną wyłonione podczas posiedzenia jury i nagrodzone. Promocja skierowana jest przede wszystkim do kobiet robiących zakupy w sieci sklepów Chata Polska. Konkurs komunikowany będzie poprzez materiały POS w sklepach oraz na stronie www.chatapolska.pl.

Za organizację promocji, kreację materiałów promocyjnych oraz koordynację przebiegu konkursu odpowiada agencja marketingu bezpośredniego i relacyjnego LoboSystem.

LoboSystem

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.