Zestaw głośników Logitech Surround Sound Speakers Z906 – Portal PR - 24PR
Zestaw głośników Logitech Surround Sound Speakers Z906

09.03.2011 Kategoria: Technologie. Autor: admin

Logitech prezentuje najnowszy zestaw  głośników Logitech® Surround Sound Speakers Z906, który jest w stanie wnieść kinową jakość dźwięku do każdego salonu. Moc pół tysiąca W (RMS) i certyfikat THX® czynią zestaw Z906 najbardziej zaawansowaną propozycją firmy Logitech.

Cieszymy się mogąc przedstawić klientom następcę naszego bestsellerowego zestawu Logitech® Z-5500 Digital 5.1 Speaker System – powiedział Mark Schneider, vice president i general manager audio business unit w firmie Logitech. – Głośniki Logitech Surround Sound Speakers Z906 reprezentują najwyższy poziom ewolucji głośników przestrzennych, które z pewnością znajdą miejsce w salonie nie jednego fana przestrzennego dźwięku – dodał.

Moc 500 W i certyfikat THX
Zestaw Logitech Surround Sound Speakers oferuje moc na poziomie 500 W (RMS), dostarczając potężne brzmienie, zdolne skutecznie nagłośnić nawet duże mieszkanie. Zwolenników mocy z pewnością ucieszy subwoofer typu side-firing, dostarczający
165 W czystego basu bez żadnych zakłóceń. Jednak najnowsza propozycja od Logitech to nie tylko moc, ale i doskonała jakość dźwięku, gwarantowana certyfikatem THX. Cyfrowe dekodowanie sześciu kanałów w układzie 5.1 zapewnia idealne odwzorowanie szczegółów akustycznych. Dzięki temu usłyszysz nawet najdrobniejszy szczegół sceny akustycznej ze ścieżek Dolby® Digital lub DTS®. Dodatkowo, głośniki Z906 konwertują dźwięk z dwukanałowego źródła, by użytkownik mógł doświadczyć w pełni przestrzennych, pochłaniających efektów dźwiękowych nawet korzystając z tradycyjnych źródeł stereo.

Zestaw zaprojektowany do salonu
Głośniki Logitech® Surround Sound Speakers Z906 nie tylko dobrze brzmią, ale również zostały zaprojektowane tak, by pasować do wystroju każdego salonu. Do zestawu można podłączyć nawet sześć różnych urządzeń jednocześnie – wliczając w to telewizor, odtwarzacze DVD, DVR, Blu-Ray™, konsole Xbox 360®, PLAYSTATION®3, Wii™, iPody® a nawet komputer lub laptop Mac®. Wygodny do ustawienia i czytelny panel sterowania będzie się doskonale komponował z istniejącym system kina domowego. Bezprzewodowy pilot zapewni wygodę obsługi, a możliwość powieszenia głośników na ścianie da możliwość aranżacji sceny muzycznej zupełnie jak w sali kinowej.

Cena i dostępność
Zestaw Logitech Surround Sound Speakers Z906 będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych i Europie w marcu 2011 w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 1489,99 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.logitech.com.

Logitech

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.