Agencja Triple PR wspiera DACHSER – Portal PR - 24PR
Agencja Triple PR wspiera DACHSER

07.04.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Od kwietnia br. DACHSER, międzynarodowy operator logistyczny, rozpoczął współpracę z agencją Triple PR. Agencja będzie odpowiadać za kompleksową obsługę w zakresie public relations.

Do zadań Triple PR będzie należało przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji z mediami, prowadzenie biura prasowego firmy oraz doradztwo wizerunkowe.

DACHSER Sp. z o.o. w Polsce reprezentuje międzynarodowego operatora logistycznego DACHSER GmbH & Co. KG. Firma została założona w 1930 roku w Kempten (Bawaria/Niemcy) przez Thomasa Dachsera. Obecnie grupa DACHSER liczy 310 oddziałów na całym świecie, 232 w Europie i 8 w Polsce. Tworzą one międzynarodową i krajową sieć terminali dystrybucyjnych. Dachser specjalizuje się w transporcie ładunków drobnicowych, przewozie ładunków częściowych (LTL) i całopojazdowych (FTL) oraz usługach magazynowania i konfekcjonowania towarów (logistyka kontraktowa). Firmę wyróżnia innowacyjny system informatyczny, wspólny dla wszystkich oddziałów Dachser. Dzięki temu Dachser oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne, wychodzące naprzeciw potrzebom Klientów. Atutem firmy jest dynamicznie rozwijająca się sieć połączeń drobnicowych na terenie Europy.

Agencja Triple PR świadczy kompleksowe usługi public relations zarówno z zakresu Brand PR, jak i PR korporacyjnego. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie komunikacyjnym i działaniach media relations. Agencja rozszerzyła również swoje usługi o doradztwo w zakresie działań komunikacyjnych i wizerunkowych w Internecie. W portfolio Agencji znajdują się m.in. takie firmy jak Monster Worldwide Polska, HRS.pl, Ringier Axel Springer, Ergo International (marka Villa Italia), Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Forte Sweden, DMC Poland, Krajowa Unia Producentów Soków oraz Korporacja Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD.

źródło: Triple PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.