Clever Attack – odplamiacz i wybielacz w poręcznych saszetkach – Portal PR - 24PR
Clever Attack – odplamiacz i wybielacz w poręcznych saszetkach

20.04.2011 Kategoria: Dom i ogród, FMCG. Autor: Sylwia Kochel

Odplamiacz i wybielacz Clever Attack to skuteczne środki  tlenowe wspomagające pranie. Dzięki nowym opakowaniom – poręcznym saszetkom, zawierającym60 gramów produktu są szczególnie wygodne w użyciu podczas podróży.

Odplamiacz i wybielacz Clever Attack są zapakowane w praktyczne saszetki,  przydatne w każdej podróży. 60 gramów produktu wystarcza na dwa prania. Poręczne saszetki można mieć zawsze przy sobie, np. w torebce czy plecaku. Przypadkowe zalanie kawą w biurze nie będzie stanowiło już problemu. Produkty nie zawierają chloru i są całkowicie bezpieczne dla tkanin.

Clovin Clever Attack tlenowy wybielacz do prania i namaczania posiada aktywną formułę, która gwarantuje skuteczne usuwanie plam z białych tkanin. W trakcie namaczania umożliwia pozbycie się wszelkich zabrudzeń z odzieży. W przypadku szczególnie uporczywych plam skutecznie działa w formie przygotowanej masy. Może być stosowany także jako dodatek do proszku do prania w celu odświeżenia bieli ubrań. Produkt działa selektywnie tylko na plamy, nie naruszając koloru ani struktury materiału.

Clovin Clever Attack tlenowy odplamiacz w proszku służy do prania ręcznegoi mechanicznego oraz do namaczania białych i kolorowych tkanin. Dzięki zastosowaniu aktywnego tlenu usuwa najbardziej uciążliwe plamy z kawy, herbaty, soków, wina, trawy czy błota. Zawarte w produkcie rozjaśniacze optyczne przywracają świeży kolor białym materiałom.


Producent: Clovin

Produkty: Clever Attack tlenowy odplamiacz,

Clever Attack tlenowy wybielacz

Gramatura : 60 g

Cena det.:  ok. 1, 50 zł.

 

Szerszych informacji udziela:

Anna Wawra/ Kolterman Media Communications

tel. 22 392 06 23      kom. 510 081 103

e-mail: a.wawra@kmc-pr.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.