Czuły dotyk Geniusa – Portal PR - 24PR
Czuły dotyk Geniusa

21.04.2011 Kategoria: INNE. Autor: admin

Genius przedstawia nowy Tablet MousePen M508. Urządzenie wyposażono w wysokiej jakości obszar roboczy o wielkości 5×8 cali i  rozdzielczości 4000LPI, a w zestawie bezprzewodowe piórko rozróżniające 1024 poziomy nacisku.

Genius MousePen M508 to tablet o bardzo dobrej precyzji, którą osiągnięto w połączeniu z wysoką rozdzielczością równą 4000LPI oraz zastosowaniem bezprzewodowego piórka o czułości 1024 poziomów nacisku. Powierzchnia tabletu rejestruje ruch z szybkością 200PPS, co nawet przy dynamicznym rysowaniu zapewnia płynny odczyt.

Na obszarze roboczym umieszczono unikalny panel dotykowy z 13 w pełni programowalnymi klawiszami. Oprócz tego tablet posiada 4 fizyczne klawisze szybkiego dostępu z funkcjami cofania, mazania, tworzenia nowych warstw oraz wybierania rodzaju pędzla.  Nawigację ułatwia funkcjonalny dotykowy pad odpowiadający za przybliżanie, oddalanie, przesuwanie i kontrolę pędzla.

Tablet MousePen M508 spełnia swoją funkcję podczas pisania, rysowania, szkicowania oraz nawigacji w systemie. Urządzenie posiada również specjalny uchwyt dla piórka co zapobiega jego zgubieniu. Tablet jest kompatybilny zarówno z systemami Windows jak i Mac OS X.

Specyfikacja techniczna:

  • Obszar roboczy 5”x8” z możliwością zmiany proporcji 4:3 i 16:10
  • Dotykowy pad odpowiadający za przewijanie, przybliżanie, oddalanie oraz kontrolę pędzla
  • Rozdzielczość: 4000LPI
  • Czułość pióra: 1024 stopni nacisku
  • Szybkość odczytu ruchu: 200PPS
  • Bezprzewodowe pióro oraz myszka w zestawie

 Więcej informacji na stronie: www.geniusnet.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.