Ekskluzywne meble systemowe – KAM Moduł – Portal PR - 24PR
Ekskluzywne meble systemowe – KAM Moduł

21.04.2011 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Rozmieszczenie licznych przyborów i produktów wykorzystywanych  w kuchni stanowi poważne wyzwanie dla wielu amatorów gotowania.  Z pomocą przychodzą więc specjaliści od… projektowania, tworząc system szafek dostosowanych do potrzeb użytkowników.

Kuchenni spryciarze

Kłopotliwe „upychanie” do szuflad kolejnych przedmiotów codziennego użytku czy desperackie próby odnalezienia niezbędnego dodatku w momencie, gdy potrawa jest już prawie gotowa, to sytuacje z którymi dość często musimy się mierzyć. Dlatego w pracowaniach Spółki Meblowej KAM powstał specjalny system, który znacznie ułatwia kuchenne manewry, umożliwiając przechowywanie poszczególnych elementów w sposób wygodny i zorganizowany.

KAM MODUŁ to system szafek kuchennych opierający się na zastosowaniu 3 szuflad o różnych rozmiarach, dostosowanych do najczęściej używanych w kuchni przyborów i produktów. Każda szuflada różni się wysokością i jest przeznaczona do określonej kategorii przedmiotów.

– Ilość modułów w poszczególnych szufladach została dobrana na podstawie analizy wysokości opakowań popularnych towarów spożywczych i sprzętów kuchennych. – podkreśla Alicja Gajewska z firmy KAM, która opatentowała innowacyjne rozwiązanie – Dzięki temu wszystkie potrzebne elementy można trzymać w jednej szafce, co zapewnia porządek oraz optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Dodatkowo system KAM Moduł jest w pełni wyposażony w akcesoria renomowanej firmy Blum co gwarantuje wysoką jakość użytkowania mebli. Zawiasy, podnośniki, prowadnice do szuflad, uchwyty i kosze to newralgiczne elementy systemu, których niezawodność i długotrwałość decyduje o jakości funkcjonowania całego systemu.

Kuchnia jest miejscem, w którym każdego dnia wykonujemy bardzo dużo czynności, wymagających prostych i funkcjonalnych rozwiązań. Zupełnie nowa na rynku europejskim koncepcja specjalnej szafki z szufladami o optymalnych wysokościach 4, 7 i 11 modułów (gdzie jeden moduł wynosi 32mm) to wygodna alternatywa dla tradycyjnie przepełnionych mebli kuchennych.

Informacje techniczne:

– 3 szuflady o różnej wysokości (4, 7, 11 modułów);

– fronty wykonane z wysokiej jakości akrylu oraz płyty laminowanej w strukturze drewna z najnowszej kolekcji firmy Egger;

– akcesoria marki BLUM (zawiasy CLIP top BLUMOTION, szuflady TANDEMBOX, podnośniki AVENTOS);

– możliwość przeznaczenia poszczególnych szuflad:
1.  Szuflada o 4 modułach – sztućce, folia aluminiowa, papier śniadaniowy itp.

2.  Szuflada o 7 modułach – cukier, mąka w opakowaniu 1 kg,  słoiki o poj. 900 ml, przyprawy kuchenne w pojemnikach, kawa w słoikach 200 g, kawa sprasowana 0,5 kg.

3.       Szuflada o 11 modułach – napoje w kartonach 2 l, soki w butelkach szklanych 1 l, olej 1 l, duże garnki.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.