Euro RSCG Warsaw ruszyło z nową kampanią reklamową dla marki Odnovit – Portal PR - 24PR
Euro RSCG Warsaw ruszyło z nową kampanią reklamową dla marki Odnovit

13.04.2011 Kategoria: Reklama. Autor: admin

 23 marca rozpoczęła się ogólnopolska kampania dla marki Odnovit – suplementu diety wspomagającego stawy, przygotowana przez Euro RSCG Warsaw.

Kampania obejmuje spot telewizyjny i reklamę w prasie. Wyróżnia się nietypową dla tej kategorii produktów, emocjonalną historią opowiedzianą w spocie oraz ciekawą wizualnie stylistyką, odzwierciedlającą kolejne dekady życia jego bohaterki.

Główny nacisk w kampanii położono na korzyści płynące z zażywania preparatu oraz zaprezentowanie nowego opakowania po rebrandingu. Odnovit w nowym kształcie pojawi się w sprzedaży od maja i dostępny będzie w aptekach na terenie całego kraju.

Spoty 30” i 15” są emitowane w telewizji publicznej (TVP i kanałach tematycznych) oraz prywatnej (TVN, TVN24, Polsat i kanałach tematycznych). Dodatkowe działania prowadzone są w prasie poradnikowo-rodzinnej.

Za planowanie oraz zakup mediów odpowiada dom mediowy Media Concept.

Kampania potrwa do końca roku.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.