Everest Consulting dla Marketplanet SA – Portal PR - 24PR
Everest Consulting dla Marketplanet SA

13.04.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Everest Consulting podpisała umowę o współpracy ze spółką „Otwarty Rynek Elektroniczny” SA – Marketplanet. Agencja będzie odpowiedzialna za media relations i e-pr.

Marketplanet jest liderem na polskim rynku zakupów korporacyjnych. Od 2001 roku dostarcza rozwiązania informatyczne wspierające procesy zakupowe w przedsiębiorstwach.

Marketplanet specjalizuje się w dwóch obszarach:

  • Dostarczaniu rozwiązań informatycznych, wspierających zarządzanie procesem zakupów w przedsiębiorstwach, co daje realną przewagę konkurencyjną dzięki znaczącej redukcji kosztów zakupu towarów i usług, szybkiemu zwrotowi z inwestycji oraz zwiększeniu rentowności firmy;
  • Oferowaniu profesjonalnych usług, które pomagają przekształcić stosowane tradycyjne praktyki zakupowe w element świadomego prowadzenia biznesu. Marketplanet pomaga zarówno przygotować strategię zakupową, jak i sprawnie oraz efektywnie wdrożyć ją w organizacji naszych klientów.

Agencja została wybrana w konkursie ofert. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Liderem zespołu odpowiedzialnego za projekt jest Wojciech Kądziołka.

Everest Consulting jest agencją public relations założoną w 2004 roku przez wieloletnich dziennikarzy mediów ekonomicznych. Specjalizuje się w relacjach inwestorskich, a także kampaniach wspierających oferty publiczne. Dla klientów przygotowuje i realizuje strategie komunikacji, obejmujące wszystkie obszary działań public relations, między innymi kontakty z mediami, komunikację wewnętrzną, komunikację kryzysową czy PR produktowy.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.