Faworky.pl: Co można kupić za 20 zł? – Portal PR - 24PR
Faworky.pl: Co można kupić za 20 zł?

25.04.2011 Kategoria: STARTUP. Autor: admin

Każdy ma jakiś talent. Jedna osoba dobrze projektuje, inna zna perfekcyjnie kilka języków. Wymiana wiedzy i umiejętności to rzecz naturalna i codzienna, również w internecie.
Faworky.pl to serwis skojarzeniowy, za pośrednictwem którego można dokonywać wymiany drobnych usług – tzw. faworków – w stałej, dostępnej cenie. I tak za 20 zł można zamówić wykonanie oryginalnego prezentu, projektu plakatu albo odbyć godzinną konwersację w języku angielskim. Jest to idealne miejsce dla osób, które szukają wszelkiego rodzaju porad. Coraz dynamiczniej wzrasta też liczba faworkowiczów proponujących pomoc w nauce. Oraz tych z dużą wyobraźnią i poczuciem humoru.

Polskie rozwiązanie również na drodze do sukcesu

Zagraniczne serwisy tego typu cieszą się dużą popularnością. Pionier pomysłu – fiverr.com odnotowuje nawet do 5 mln wizyt na swojej stronie miesięcznie.

– Stworzyliśmy miejsce, które przyciąga internautów z dużym poczuciem humoru, ale i pragnących dzielić się swoją wiedzą oraz umiejętnościami. W tym momencie jesteśmy liderem na polskim rynku. Mimo iż istniejemy dopiero od kwartału, co miesiąc odnotowujemy stały wzrost zainteresowania. Jakie mamy plany na przyszłość? W najbliższym czasie planujemy znacząco zwiększyć liczbę dostępnych ofert. W tym celu przeprowadzamy konkurs na najciekawszego faworka. Chcemy zbudować silną społeczność sprzedawców, gotową podjąć się każdego drobnego zadania za 20zł. – mówi Maciej Dulski, współtwórca Faworky.pl.

iPody dla najciekawszych faworków

W związku z kwartałem istnienia serwisu jego twórcy przygotowali konkurs przeznaczony dla osób, które umieszczą swojego faworka na stronie Faworky.pl. Warunkiem uczestnictwa
w konkursie jest: posiadanie profilu w portalu społecznościowym Facebook.com, dodanie własnego faworka oraz zebranie największej liczby głosów. Twórcy trzech najlepszych faworków otrzymają iPody Nano 6 generacji. Dla kolejnych dziesięciu najciekawszych zgłoszeń przewidziano bony upominkowe do sklepu Sizeer o wartości 100 zł.

www.faworky.pl

Fast PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.