Lato w Miami – Portal PR - 24PR
Lato w Miami

30.04.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

W kolekcji wiosna-lato 2011 marki odzieży męskiej Digel odnajdziemy inspirację błękitem oceanu, klimatem Miami i stylem amerykańskich campusów.

W kolekcji Digel na sezon wiosna-lato 2011 widać nowe, odważne kolory oraz dużą stylistyczną różnorodność detali. Linia kolorystyczna „Blue Ocean” obejmuje całe spektrum odcieni niebieskiego. Typowe dla tej linii są także kontrastowe elementy w kolorach srebrnoszarym, czarnym i białym. Z kolei „Palm Springs” odwołuje się do „preppy style”, czyli stylu studentów najlepszych amerykańskich uczelni. Gama kolorów opiera się na granatach, odświeżonych zielenią i różem. Trzeci trend kolorystyczny to „Miami” – mieszanka mocnej czerwieni z żółtym, liliowym oraz piaskowym/tobacco. W ten sposób powstaje amalgamat świeżości i lekkości lata, szczególnie widoczny w linii casual. 


Kompletne kolorystyczne zestawy ubrań dostępne są w trzech terminach dostaw. Oczywiście istnieje także możliwość zamówienia wybranych modeli lub/i dowolnego łączenia części kolekcji.

Więcej informacji na www.digel.pl.

Obsługa PR: Promedia

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.