Małgorzata Kożuchowska ambasadorką marki BioSilk – Portal PR - 24PR
Małgorzata Kożuchowska ambasadorką marki BioSilk

01.04.2011 Kategoria: Marka. Autor: admin

Małgorzata Kożuchowska, jedna z najpopularniejszych i cenionych aktorek została pierwszą w Polsce ambasadorką BioSilk.  BioSilk to profesjonalna marka kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. Produktem Farouk Systems cieszącym się największą popularnością jest naturalny jedwab BioSilk Silk Therapy. Za strategię komunikacji oraz realizację działań PR odpowiada poznańska agencja Q&AConsulting, która obsługuje Farouk Systems, w tym markę BioSilk.

„Włosy to nasz atut, zadbane i pełne blasku są wizytówką każdej kobiety. Bardzo dbam o kondycję moich włosów i wybieram tylko najlepsze, profesjonalne produkty. BioSilk zawiera odżywcze i bezpieczne składniki pochodzenia roślinnego, jak wyjątkowo korzystny dla struktury włosów  naturalny jedwab. Dlatego z pełnym przekonaniem polecam produkty tej marki” – mówi Małgorzata Kożuchowska.

„Wybór ambasadorki był dla nas oczywisty. Małgorzata Kożuchowska jest profesjonalną aktorką, a przy tym piękną kobietą uważaną za ikonę mody i stylu. Jej pozytywny wizerunek doskonale współgra z charakterem marki BioSilk” – podkreśla Maciej Mikulski, prezes Farouk Systems Polska, dystrybutora BioSilk.  

Nowe eleganckie opakowania z wizerunkiem Małgorzaty Kożuchowskiej już w kwietniu pojawią się w punktach sprzedaży. Aktorka będzie również wspierała aktywności promocyjne BioSilk przez najbliższy rok.

BioSilk to amerykańska marka kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji i stylizacji włosów o bardzo wysokiej jakości. Na polski rynek kosmetyki trafiły kilka lat temu najpierw do salonów fryzjerskich. Dzisiaj sprzedaż tych kosmetyków rośnie z każdym dniem, a produkty BioSilk są dostępne również w drogeriach Rossmann, Douglas, aptekach Superpharm, sieci Piotr i Paweł, hipermarketach Tesco oraz w sklepach internetowych.

Naturalny, czysty jedwab i ekstrakty roślinne zawarte w amerykańskich kosmetykach BioSilk regenerują i głęboko nawilżają włosy pozostawiając je jedwabiście gładkie i błyszczące. Produkty BioSilk ułatwiają rozczesywanie i poprawiają witalność włosów. Regularne stosowanie chroni przed promieniami UV i szkodliwym oddziaływaniem narzędzi fryzjerskich. Skierowane są do kobiet pragnących zachować zdrowy i naturalny wygląd włosów. Produkty nie są testowane na zwierzętach.

Poznańska agencja Q&AConsulting współpracuje z Farouk Systems Polska już od 5 lat. Odpowiada za obsługę wszystkich 3 marek firmy: BioSilk, CHI oraz Farouk Royal Treatment.

Q&AConsulting 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.