Modyfikacja logotypu Galerii Przymorze – Portal PR - 24PR
Modyfikacja logotypu Galerii Przymorze

07.04.2011 Kategoria: Logotypy. Autor: admin

Wraz z końcem marca 2011 r. Galeria Przymorze wprowadziła do materiałów reklamowych zmodyfikowany logotyp. Stopniowo będzie następowała również wymiana logotypu na elewacji Centrum oraz wszelkich nośnikach stałych.

 Celem modyfikacji funkcjonującego logotypu Galerii Przymorze jest poprawa jego strony graficznej i wizualnej. W nowym logotypie, który bazuje na liternictwie używanym w poprzedniej wersji, zmieniono kolorystykę napisów oraz dodano niebieskie tło. Jak mówi Anna Różańska-Baca, Senior Negotiator w firmie King Sturge, która prowadzi rekomercjalizację Galerii Przymorze – „Mamy nadzieje, że wprowadzone zmiany odświeżą i unowocześnią wizerunek Galerii Przymorze. Chcemy, aby nasze Centrum kojarzono jako miejsce, które jest synonimem udanych zakupów oraz aktywnego spędzania czasu. Uniwersalna i prosta forma logotypu sprawia, iż jest ono łatwym do zapamiętania znakiem, który w celach promocyjnych będzie wykorzystywany zarówno w Centrum, jak i na zewnątrz”.

Dzięki wprowadzonym zmianom, Galeria Przymorze zyskała nowoczesny logotyp, który odświeża wizerunek Centrum. Zmodyfikowane logo w pierwszej kolejności pojawi się w materiałach reklamowych przygotowywanych przez Galerię. W późniejszym terminie, etapami wymieniane będzie na elewacji Centrum oraz stałych nośnikach.

Mediadem Communication

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.