MORE PR dla Labels&Love – Portal PR - 24PR
MORE PR dla Labels&Love

18.04.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

MORE PR rozpoczęła współpracę w zakresie działań public relations z Labels&Love Boutique.
W ramach działań PR realizowanych dla Labels&Love Boutique, Agencja będzie odpowiedzialna za kontakty z mediami, działania w ramach e-pr, organizację wydarzeń specjalnych oraz doradztwo wizerunkowe. Umowa została podpisana na czas nieokreślony. Labels&Love Boutique

Labels&Love to miejsce wyjątkowe na mapie Warszawy. Powiedzieć o nim butik to mało. Galeria sztuki? Akademia stylu i duszy? Z pewnością. Labels&Love w subtelny sposób łączy w sobie elementy ważne dla każdej nowoczesnej kobiety. Dopasowuje się do ciasno zaplanowanego grafiku i pozwala w jednej chwili zaspokoić zarówno potrzeby duchowe , jak i kaprysy każdej wybrednej fashionistki. Szalony shopping, prace młodych utalentowanych artystów, dobra kawa… Labels&Love zaprasza na ul. Bracką 18 w Warszawie.

MORE PR świadczy usługi z zakresu media relations, organizacji eventów oraz wydarzeń specjalnych, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, komunikacji wewnętrznej, doradztwa komunikacyjnego oraz wizerunkowego.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.