Nokia 6303i classic – wytrzymały telefon z mocną baterią – Portal PR - 24PR
Nokia 6303i classic – wytrzymały telefon z mocną baterią

30.04.2011 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Ten łatwy w obsłudze i niezawodny telefon cieszy się dużym uznaniem użytkowników. 6303i, z aparatem 3,2-mpix oraz dostępem do Ovi Sklepu, jest dobrą propozycją dla każdego użytkownika

O jakości i niezawodności tego telefonu najlepiej świadczy pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży ogólnopolskiej sieci sklepów telekomunikacyjnych aetka. Nokia 6303i utrzymywała się na tej liście długi czas i niełatwo oddała pola konkurencji. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim ergonomiczny design. Wykonany ze stali nierdzewnej telefon jest odporny na uszkodzenia, a przy tym świetnie leży w dłoni. Przejrzysty układ klawiszy ułatwia szybkie wprowadzenie tekstu smsów czy podczas rozmów przez GoogleTalk i WindowsLive. Zdjęcia zrobione aparatem 3,2-mpix można przechowywać na karcie pamięci microSD, o pojemności do 8 GB. Telefon posiada dostęp do Ovi Sklepu, skąd można pobrać bezpłatne gry oraz przydatne aplikacje, takie jak prognoza pogody, dzwonki i tapety.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.