Nokia E52 – klasyk biznesowej serii E – Portal PR - 24PR
Nokia E52 – klasyk biznesowej serii E

30.04.2011 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Moduł GPS, większy wyświetlacz, wideorozmowy i mocniejsza bateria to funkcje dodane w Nokia E52, dzięki którym jest jeszcze lepsza od cenionej poprzedniczki – E51

E52 to najlepszy przyjaciel mobilnego profesjonalisty. Ten biznesowy telefon, wykończony przy użyciu najwyższej jakości aluminium, posiada wszystkie niezbędne aplikacje biurowe. Wyjątkowo długi czas czuwania (do 28 dni) i imponujący czas rozmów (do 8 godzin), pozwala na długie rozmowy bez obaw o rozładowanie baterii. Klasyczna klawiatura przypadnie do gustu każdemu, kto oczekuje niezawodności i prostoty obsługi. Smartfon działa pod kontrolą systemu operacyjnego Symbian 9.3, z fabrycznie zainstalowaną aplikacją Ovi Maps. W połączeniu z odbiornikiem GPS, E52 zawsze odnajdzie najkrótszą drogę na kolejne spotkanie biznesowe. Telefon można obejrzeć i wypróbować w sklepach ogólnopolskiej sieci aetka.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.