Nominacje dla Echo Investment – Portal PR - 24PR
Nominacje dla Echo Investment

14.04.2011 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI, Wieści za spółek. Autor: EchoInvestment

Echo Investment zdobyło dwie nominacje w konkursie CEE Retail Real Estate Awards organizowanym przez EuropaProperty.

Konkurs CEE Retail Real Estate Awards to cenione wydarzenie w branży nieruchomości handlowych na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas tegorocznej edycji spółka Echo Investment została nominowana w dwóch kategoriach: Deweloper Roku 2010 oraz Dyrektor Centrum Handlowego Roku 2010 – ta ostatnia nominacja przypadła panu Grzegorzowi Czekajowi, dyrektorowi kieleckiej Galerii Echo.

Gala konkursu odbyła się w warszawskim hotelu InterContinental. Wzięło w niej udział ponad 400 gości z dziewięciu europejskich krajów. Reprezentowali blisko 100 firm i detalistów związanych z branżą nieruchomości handlowych.
Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.europaproperty.com

ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski ponad 80 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również projekty komercyjne  w Rumunii, na Węgrzech i na Ukrainie.
www.echo.com.pl

Dodatkowych informacji udziela:
Wojciech Gepner, PR Manager Echo Investment, tel. +48 41 33 33 700, mob. +48 664 900 700, e-mail: wojciech.gepner@echo.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.