Nowoczesne i ponadczasowe przeszklenia – Portal PR - 24PR
Nowoczesne i ponadczasowe przeszklenia

04.04.2011 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Taras, balkon i ogród to miejsca, w których można znaleźć chwilę relaksu po ciężkim dniu. Drzwi podnośno-przesuwne zostały zaprojektowane tak, by maksymalnie ułatwić korzystanie z otwartej przestrzeni, a przy tym chronić wnętrze domu przed niekorzystną aurą, hałasem i nieproszonymi gośćmi. Ich dodatkową zaletą jest to, że pozwalają cieszyć się pięknym widokiem na zewnątrz niezależnie od pory roku.

Duże okna i drzwi tarasowe cieszą się niezmienną popularnością wśród architektów i inwestorów. Moda na otwieranie wnętrz na otoczenie sprawiła, że trudno sobie dzisiaj wyobrazić nowoczesny dom bez wielkoformatowych przeszkleń. Optycznie powiększają one strefę mieszkalną, idealnie doświetlają wnętrze, nadając domowi lekkości. W ten trend znakomicie wpisują się drzwi HST firmy Stolmar Sp. z o.o.

Drzwi HST to odważne rozwiązanie architektoniczne, skierowane do osób, które cenią swobodę kształtowania przestrzeni. Sprytny mechanizm sterujący pracą drzwi gwarantuje łatwą obsługę, która nie wymaga stosowania siły. Zastosowany w nich niski próg, zapewnia szybkie i bezproblemowe poruszanie się. Drzwi przesuwają się całkowicie bezawaryjnie, a precyzyjna konstrukcja gwarantuje ich szczelność. Dodatkowo różnorodne warianty rozmieszczenia skrzydeł, a także szeroka paleta kolorystyczna stwarzają ogromne możliwości aranżacyjne.

Tego rodzaju przeszklenia są idealnym dopełnieniem każdego nowoczesnego domu. Dzięki nim możemy w ciekawy sposób połączyć dom z jego otoczeniem, otwierają go na zewnątrz, na przykład na piękny ogród.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.