Nowy Beetle – premiera na trzech kontynentach – Portal PR - 24PR
Nowy Beetle – premiera na trzech kontynentach

10.04.2011 Kategoria: MOTO. Autor: admin

W ciągu następnych kilku tygodni Volkswagen dopisze kolejny rozdział historii motoryzacyjnej ikony. 18 kwietnia zamierza bowiem przedstawić światu Beetla w całkowicie nowej odsłonie. Premiera nowego Beetla odbędzie się niemal jednocześnie w Szanghaju, podczas ekskluzywnej imprezy MTV Sound System poprowadzonej przez VJ’a z MTV oraz w Nowym Jorku i Berlinie podczas koncertów MTV World Stage.

 

  
W Nowym Jorku wystąpi grupa The Black Eyed Peas, oprócz znanych przebojów zagra utwory ze swojego najnowszego albumu „The Beginning”. W Berlinie impreza z cyklu MTV World Stage odbędzie się w hali E-Werk, na której zagości belgijski duet 2manydjs. Koncert w Nowym Yorku to wydarzenie World Stage, które zgromadzi jak do tej pory największą publiczność. World Stage Show z Nowego Jorku będzie transmitowane na żywo na kanale MTV.

„Beetle jest ikoną w świecie motoryzacji, tak jak MTV w świecie muzyki. W ramach porozumienia marketingowego z stacją MTV, wraz z premierą nowego modelu dotrzemy bezpośrednio do klientów oraz fanów Volkswagena na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że niepowtarzalny design w połączeniu z nowoczesnymi technologiami zostanie dobrze odebrany przez klientów.” – powiedział Luca de Meo, szef marketingu grupy Volkswagen.

Nowy Beetle będzie nawiązywał do poprzednich generacji i łączył klasyczny wygląd słynnego Garbusa z nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi, gwarantując tym samym więcej przyjemności z jazdy oraz ogromne możliwości indywidualizacji.

Skróty obu koncertów będą dostępne na stronie www.worldstage.mtv.com.

MTV to jedna z wiodących stacji rozrywkowych wśród młodzieży. Z publicznością na całym świecie i ponad pół miliardowym budżetem MTV jest cenione przez fanów muzyki i artystów oraz jest pionierem w dostarczaniu innowacyjnych treści programowych dla młodzieży.

Poznań, 08.04.2011 r.

PR Volkswagen
Kulczyk Tradex Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.