Ofero24.pl: budowlano-wnętrzarska platforma ogłoszeniowa – Portal PR - 24PR
Ofero24.pl: budowlano-wnętrzarska platforma ogłoszeniowa

26.04.2011 Kategoria: STARTUP. Autor: admin

Dzięki platformie ogłoszeniowej Ofero24.pl małe i średnie przedsiębiorstwa z branży budowalno-wnętrzarskiej mogą się bezpłatnie zaprezentować i dotrzeć do potencjalnych klientów – blisko dwóch milionów użytkowników portalu Muratordom.pl*, jednego z najpopularniejszych w Polsce serwisów o tematyce budowlanej. Natomiast konsumenci mogą w łatwy sposób wyszukać i nawiązać kontakt z  fachowcami, producentami, ekipami remontowo-wykończeniowymi działającymi we wszystkich regionach Polski.

„Utworzenie platformy ogłoszeniowej było naturalną konsekwencją rozwoju największego w Polsce budowlano-wnętrzarskiego forum dyskusyjnego: Forum.muratordom.pl, jak również projektu Muratordom.pl, w ramach którego działa forum. Nowa platforma usług i zleceń – Ofero24.p, gwarantuje efektywne dotarcie do milionów potencjalnych klientów, w tym m.in. wyselekcjonowanej, blisko dwumilionowej grupy użytkowników najbardziej zainteresowanych tematyką budowlano-wnętrzarską” – mówi Agnieszka Starewicz-Jaworska, Project Manager portalu Muratordom.pl.

Platforma jest dedykowana wszystkim użytkownikom Internetu, w szczególności społeczności zainteresowanej handlem usługami z danej okolicy, zamieszczaniem ofert, korzystaniem z usług, nawiązaniem kontaktu między usługodawcami a usługobiorcami, zleceniami za pośrednictwem Internetu, czy wyszukiwaniem ekip remontowo-wykończeniowych. Korzystanie z Ofero24.pl – dodawanie ofert, wyszukiwanie usług, obecność w katalogu firm jest bezpłatne. Projekt zawiera codziennie aktualizowaną bazę usług, zleceń i ofert oraz bazę wykonawców i specjalistów z różnych branż, jak i katalog firm.

Ogłoszenia w Ofero24.pl są również prezentowane społeczności Forum.muratordom.pl – jego użytkownicy mogą się bezpiecznie logować w serwisie korzystając z „forumowej” nazwy użytkownika i hasła.

 Ofero.24.pl jest intensywnie promowany w serwisach internatowych należących do wydawnictwa MURATOR, m.in. Muratordom.pl, SE,pl i Poradnikzdrowie.pl.

 Muratordom.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.