OgilvyAction dla Chiquita – Portal PR - 24PR
OgilvyAction dla Chiquita

20.04.2011 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

OgilvyAction dla swojego klienta, producenta bananów Chiquita, przygotowało promocję skierowaną do hurtowników. Promocja organizowana jest pod hasłem „Świeża dostawa dla Twojego biznesu” i adresowana jest zarówno do właścicieli, jak i pracowników hurtowni odpowiedzialnych za zakupy produktów.

W ramach przygotowania akcji agencja OgilvyAction była odpowiedzialna za  strategię komunikacji, koncept kreatywny, kreację materiałów POS oraz przygotowanie i wysyłkę blisko 700 szt. direct mailingu do hurtowników. To już kolejna akcja realizowana przez OgilvyAction dla marki Chiquita.

Cieszę się, że ponownie mogliśmy zorganizować promocję dla Chiquita. To kolejny projekt, który buduje nasze kompetencje w obszarze zintegrowanych kampanii marketingowych ze szczególnym wyróżnieniem promocji – powiedziała Dorota Gomółka, Dyrektor Zarządzająca OgilvyAction.

OgilvyAction jest agencją marketingu zintegrowanego, operującą w obszarze 360 stopni, ze szczególnym uwzględnieniem 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.