Okno- wybierz rozsądnie – Portal PR - 24PR
Okno- wybierz rozsądnie

01.04.2011 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Współcześnie okno przestało być już gotowym i powtarzalnym produktem. Istnieje wiele możliwości, z których możemy skorzystać, aby stworzyć produkt unikalny. Przy zakupie mamy sposobność zadecydowania o jego kolorze, kształcie, materiale z którego zostanie wykonane okno, a także o wielu akcesoriach. Warto jednak pamięta, że jest to inwestycja na lata, dlatego nasz wybór powinien być dobrze przemyślany.

Nowoczesne okna muszą charakteryzować się wysokiej jakości estetyką i walorami użytkowymi. W trend ten idealnie wpisują się okna platinum firmy Stolmar Sp. z o.o. Ich niekwestionowaną zaletą jest wysoka stabilność okien i dobra izolacja cieplna, która pozwala znacznie zmniejszyć straty ciepła w pomieszczeniu.

Duża głębokość profili – aż 74 mm, 6 komór oraz solidne wzmocnienia stalowe są gwarantem stabilności okien przez długi czas. W oknach kolorowych montowane są skrzydła 5-cio komorowe oraz większe wzmocnienia stalowe, a wszystko po to, aby utrzymać wysokie właściwości statyczne.

Okna platinum dostępne są w wersji z klasycznym skrzydłem, a także z eleganckim skrzydłem zaokrąglonym. Dostępne są one w 22 kolorach okleiny oraz w klasie A+- w 12 kolorach zewnętrznych powłok akrylowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.