Packard Bell EasyNote Butterfly S – Portal PR - 24PR
Packard Bell EasyNote Butterfly S

30.04.2011 Kategoria: Komputery. Autor: admin

Notebook o niezwykle stylowej i kompaktowej obudowie, oferujący przy tym wysoką wydajność oraz długi czas pracy na baterii – taki właśnie jest Packard Bell EasyNote Butterfly S.

Butterfly S to konstrukcja dopracowana w najmniejszych szczegółach. Kompaktowe gabaryty i niewielka waga sprawiają, że model ten to idealny kompan dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Dodatkowo pojemna, 9-komorowa bateria zapewni nam czas pracy sięgający nawet do 9 godzin. Przy tym wszystkim Packard Bell EasyNote Butterfly S to gwarancja wysokiej wydajności oraz wyjątkowego stylu.

Packard Bell EasyNote Butterfly S na tle konkurencji wyróżnia się oryginalną i przyciągającą wzrok obudową wykonaną z aluminium. Ponadto, mimo niewielkich rozmiarów (grubość to zaledwie 19 mm) i wagi (1,75 kg), charakteryzuje się doskonałą ergonomią. Specjalnie wyprofilowana klawiatura, duży, podświetlany touchpad z obsługą technologii wielodotyku, optymalne rozmieszczenie przycisków funkcyjnych oraz poszczególnych złączy i portów zapewnia wysoki komfort pracy praktycznie w każdych warunkach. Najmniejszych zastrzeżeń nie można mieć również do specyfikacji technicznej, która stawia  Butterfly S w ścisłej czołówce tego typu rozwiązań. Notebook wyposażony jest w podświetlany diodami LED ekran, wykonany w technologii Diamond View LCD. Na powierzchni o przekątnej 13,3 cala i proporcjach 16:9, wyświetlany jest niezwykle żywy i ostry obraz w rozdzielczości 1366 x 768 punktów. Główna siła napędowa tego modelu to niskonapięciowe procesory Intel[2] ULV oraz karta graficzna NVIDIA GeForce[3] z technologią Optimus, umożliwiającą znaczne wydłużenie czasu pracy na baterii. Pozwala to, w połączeniu z 9-komorowym ogniwem o pojemności 6600 mAh, na korzystanie z notebooka nawet do 9 godzin bez potrzeby ładowania. Dodatkowe komponenty, takie jak wbudowany, wieloformatowy czytnik kart pamięci flash, kamerka internetowa o rozdzielczości 1,3 MP czy moduły Wi-Fi/3G, zapewniające bezprzewodową komunikację, znacznie podnoszą atrakcyjność najnowszego produktu Packard Bell.

Kolejny plus EasyNote Butterfly S to bogaty zestaw dołączonego oprogramowania. Wraz z laptopem otrzymujemy za darmo m.in. pełną wersję doskonałego pakietu graficznego Adobe Photoshop Elements 8, służącego do edycji i katalogowania zdjęć.

Notebooki Packard Bell EasyNote Butterfly S są dostępne w sprzedaży w Polsce. W zależności od konfiguracji notebooki te dostępne są od 2500 zł brutto.

Dostępność, cena i parametry techniczne mogą się różnić w zależności od kraju.

Produkty Packard Bell objęte są 24 miesięczną gwarancją dla konsumenta.

Serwis funkcjonuje na zasadzie door-to-door.

O firmie Packard Bell


[1] Opcjonalny, 9-ogniowowy akumulator o wysokiej pojemności.

[2] Notebook EasyNote Packard Bell Butterfly S jest wyposażony w procesor Intel Core i3, Intel Core i5 lub Intel Core i7 UM lub procesor z serii Intel Pentium U.

[3] Notebook EasyNote Packard Bell Butterfly S jest wyposażony w kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GT 310M (512 MB) z technologią NVIDIA® Optimus™. Niektóre konfiguracje notebooka są wyposażone w układy Intel® HD Graphics.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.