Pierwszy w Polsce salon Answear w Galerii Echo – Portal PR - 24PR
Pierwszy w Polsce salon Answear w Galerii Echo

14.04.2011 Kategoria: Placówki. Autor: admin

Jesienią tego roku znana internautom marka Answear zadebiutuje w kieleckiej Galerii Echo. Pierwszy salon „stacjonarny” będzie miał prawie 1000 mkw.

Answear.com, projekt twórców sukcesu rynkowego marek House i Mohito: Krzysztofa Bajołka i ludzi związanych z dawnym Artmanem, to pierwsza w polskiej branży odzieżowej stworzona z takim rozmachem multibrandowa platforma łącząca e-commerce i tradycyjną sieć handlową.

Wśród kilkudziesięciu marek dostępnych w Answear znalazły się między innymi G-Star, Pepe Jeans, Tom Tailor, Ben Sherman, Fornarina, Melissa, Guess Jeans, Numph, Nike Sportswear, Energie, Miss Sixty, French Connection, Onitsuka Tiger, Cheap Monday.

„Salony o powierzchni powyżej 800 mkw. zaprojektowane zostały w oparciu o model sprzedaży wielokanałowej. Rozwiązanie umożliwi klientom jednoczesne korzystanie ze starannie wyselekcjonowanej oferty sieci stacjonarnej i pełnej gamy produktów dostępnych w sklepie internetowym. Stworzona w ten sposób nieograniczona przestrzeń sprzedażowa otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie kreowania portfolio marek” – mówi Krzysztof Bajołek, Prezes Invest PBB, właściciela marki Answear.

„Pod hasłem Unlimited Fashion Store kryje się nie tylko nowoczesność, wielkie marki i bliskość światowych trendów modowych, ale również otwartość, optymizm, ciekawość świata, impuls do poszukiwania własnego stylu. Salony Answear to pełna pozytywnych inspiracji, funkcjonalna przestrzeń sprzedażowa. Oparty o naturalne materiały projekt aranżacji wnętrz odzwierciedla wpisane w architekturę marki dążenie do równowagi pomiędzy zaawansowaniem technologicznym, a odpowiedzialnością za otoczenie” – dodaje Krzysztof Bajołek.

Więcej informacji o firmie na stronie www.answear.com

Galeria Echo w Kielcach

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.