ProxyAd S.A. uruchamia ponad 100 nowych lokalizacji. – Portal PR - 24PR
ProxyAd S.A. uruchamia ponad 100 nowych lokalizacji.

07.04.2011 Kategoria: Reklama. Autor: admin

Notowana na NewConnect spółka ProxyAd S.A., jedyna ogólnopolska sieć reklamy lokalizacyjnej na telefony komórkowe, podpisała kontrakt z grupą telekomunikacyjną Eurotel S.A. Dzięki tej umowie nadajniki ProxyAd znajdą się w punktach sprzedaży sieci Era, Play oraz telewizji nowej generacji n.

 ProxyAd S.A. kontynuuje swój dynamiczny rozwój. Spółka umacnia pozycję na rynku dzięki instalacji  nadajników Bluetooth w ponad 100 punktach sprzedaży należących do Eurotel S.A. Dla Reklamodawców korzystających z reklamy lokalizacyjnej na telefony komórkowe, oznacza to nowe możliwości dotarcia do konsumentów.

Nawiązanie współpracy z ProxyAd to dla naszej sieci sprzedaży okazja do wykorzystania tej nowoczesnej i jednocześnie jeszcze mało znanej formy przekazu reklamy. Z kolei dla naszych klientów to możliwość otrzymania zawsze aktualnej informacji w zależności od zainteresowań i potrzeb.  – mówi Tomasz Basiński, Wiceprezes Zarządu Eurotel S.A.

Dzięki pozyskaniu nowych lokalizacji ProxyAd trafi do nowej ściśle określonej grupy konsumentów.

Instalacja nadajników w punktach sprzedaży Era i Play, a także w punktach sprzedaży telewizji nowej generacji n znacznie uatrakcyjni ofertę Spółki. Są to interesujące  lokalizacje z punktu widzenia Reklamodawców, co powinno przyczynić się do osiągania przez Spółkę wyższych przychodów i budowania wartości ProxyAd dla Akcjonariuszy – mówi Dawid Korczyński, Prezes Zarządu ProxyAd S.A.   

Informacje o firmie:
ProxyAd S.A. (www.proxyad.pl) to jedyna ogólnopolska sieć reklamy lokalizacyjnej na telefony komórkowe z wykorzystaniem technologii bezprzewodowych, która w maju 2010 zadebiutowała na rynku GPW/NewConnect. Nadajniki w ramach sieci zainstalowane są w 38 miastach w Polsce, w starannie wyselekcjonowanych lokalizacjach obejmujących centra handlowe, multipleksy, wypożyczalnie video, lotniska czy dworce kolejowe. W minionym roku, Spółka udowodniła skuteczność sprzedaży reklamy lokalizacyjnej na telefony komórkowe, zdobywając ponad 100 nowych klientów. W ofercie ProxyAd S.A. znajduje się również reklama MMS/SMS, reklama głosowa IVR, banery reklamowe na stronach WAP i w aplikacji Gadu-Gadu. Dodatkowo spółka ma możliwość wsparcia swoich kampanii przy wykorzystaniu innych nośników takich jak reklama zewnętrzna czy ekrany LCD w punktach sprzedaży.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.