Rajdowy DAKAR w Internecie – Portal PR - 24PR
Rajdowy DAKAR w Internecie

20.04.2011 Kategoria: INNE. Autor: admin

Szybkie auta, adrenalina, rywalizacja sportowa a także troche piasku… To lubią pasjonaci i sympatycy rajdów samochodowych. Właśnie dla nich w kwietniu 2011 roku w sieci pojawił się nowy serwis offroadowy – dakar.pl.

dakar.pl poświęcony jest legendarnym rajdom samochodowym Dakar. Ale nie tylko. Porusza generalnie tematykę związaną z rajdami samochodowymi. Kalendarium, artykuły, reportaże, relacje z rajdów oraz towarzyszących im wydarzeń oraz foto i video-relacje – to wszystko można tu będzie znaleźć. Najaktywniejsi użytkownicy mogą się sprawdzić w roli reporterów – uchwycić telefonem niepowtarzalny moment z trakcie rajdu i wysyłać do serwisu za pomocą MMS’a. Mogą też kierować swoje materiały bezpośrednio do administratora serwisu – ciekawsze zostaną wykorzystane. Serwis oparty jest na platformie veoFrame a zarząrządza nim veoC2MS.

Dla pasjonatów rajdów samochodowych www.dakar.pl to prawdziwa perełka.

Serwis przygotowała agencja interaktywna z Krakowa – Veneo (www.veneo.pl).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.