Restauracja Amber Room w Pałacu Sobańskich nowym Klientem MORE PR. – Portal PR - 24PR
Restauracja Amber Room w Pałacu Sobańskich nowym Klientem MORE PR.

14.04.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W kwietniu Agencja MORE PR rozpoczęła działania z zakresu public relations dla Restauracji Amber Room.

 W ramach działań PR realizowanych dla Restauracji Amber Room, Agencja będzie odpowiedzialna za kontakty z mediami, działania w ramach e-pr oraz doradztwo strategiczne. Kontrakt został podpisany na trzy miesiące z możliwością przedłużenia.

Restauracja Amber Room

Restauracja Amber Room mieści się w Pałacu Sobańskich, który jest siedzibą Klubu Polskiej Rady Biznesu. Restauracja powstała z inicjatywy Jana Wejcherta i od września 2009 r. została udostępniona nie tylko członkom Klubu. Amber Room specjalizuje się w kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu, wykorzystując światowe trendy kulinarne, m.in. elementy kuchni molekularnej

MORE PR świadczy usługi z zakresu media relations, organizacji eventów oraz wydarzeń specjalnych, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, komunikacji wewnętrznej, doradztwa komunikacyjnego oraz wizerunkowego, e-pr.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.