Sky4Fly – innowacyjność drogą do sukcesu – Portal PR - 24PR
Sky4Fly – innowacyjność drogą do sukcesu

26.04.2011 Kategoria: Strony www. Autor: admin

Powiedzieć, że dziś podróże lotnicze przestały być przywilejem nielicznych, a stały się codziennością dla wielu, byłoby truizmem. Latamy zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. Wbrew pozorom, duża ilość działających na rynku przewoźników, często nie sprzyja łatwemu wyszukiwaniu najlepszych, najtańszych i najszybszych, połączeń. Jeśli chcesz odnaleźć się w gąszczu ofert, skorzystaj z usług centrum lotniczego Sky4Fly zajmującego się rezerwacją biletów lotniczych przez Internet.

Sky4Fly na pierwszym miejscu stawia dobro klienta, inwestuje w innowacje i nowoczesne rozwiązania, zapewnia poczucie bezpieczeństwa i fachową pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Internetowe biuro podróży sky4fly.net z pewnością wprowadza powiew świeżości na rynku i zdaje się wytyczać nowe trendy m.in. w dziedzinie rezerwacji biletów lotniczych i wyszukiwania najlepszych połączeń.

Już pierwszy kontakt ze stroną internetową tej firmy wywołuje pozytywne wrażenie. Rzuca się w oczy przejrzystość i jasność obsługi. Prawdziwym jednak rarytasem, technologiczną nowinką, która rewolucjonizuje proces rezerwacji biletów, jest dostępna tam interaktywna mapka połączeń lotniczych. W standardowym widoku zobaczyć można realne, najtańsze ceny do każdego zakątka świata. Informacje o kosztach są bezpośrednio z systemu, więc mamy gwarancję, że cena lotu do wybranego miejsca na pewno jest prawdziwa. Zatem jeśli klient ma wybrane miejsce, ale termin może być elastyczny, szybko znajdzie najtańsze połączenie.

Gadżet ten dodatkowo zaopatrzony jest we wszystkie niezbędne funkcje. Mamy możliwość wprowadzenia wszystkich podstawowych danych, takich jak miejsce i data wylotu, długość pobytu, możemy wybrać bilet w jedną, bądź w obie strony, a także ustalić widełki cen. Na tym jednak nie koniec. Mapka oferuje nam również opcje szczegółowego wyszukiwania. Dokonamy dzięki niej wyboru taryfy, linii lotniczej, dokładnie określimy punkt docelowy podróży. Po wprowadzeniu danych, na mapie wyświetlą się wszystkie dostępne bilety, wraz z cenami. Po najechaniu kursorem myszy na interesujące nas połączenie, otrzymamy także informacje odnośnie lotnisk w punktach docelowych. Wszystko, co dotychczas zajmowało nam tak wiele czasu, cały proces wyszukiwania połączeń lotniczych, staje się, dzięki temu zmyślnemu urządzeniu, możliwe przy pomocy kilku kliknięć.

Opisana mapka to modelowy przykład zastosowania specjalistycznych technologii w turystyce. Portal sky4fly.net stawia na innowacyjność, na proste i skuteczne rozwiązania. Dodatkowym atutem tej firmy jest status agenta IATA. Daje to nam pewność, co do jej wiarygodności i stabilności finansowej. Warto zwrócić uwagę na tego pośrednika przy okazji wyszukiwania połączeń i rezerwacji biletów lotniczych do dowolnego miejsca na świecie. Sky4Fly dzięki zastosowaniu zaawansowanych, a przy tym przyjaznych klientom technologii, wytycza nowe ścieżki w turystyce.

Zobaczyć ją można tutaj: www.sky4fly.net/mapa-tanich-lotow.html lub www.mapatanichlotow.pl).

Sky4Fly – o niebo lepsi!

Softbox Group

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.