SMI wdrożyła serwis dla firmy RGBS Systemy Audiowizualne – Portal PR - 24PR
SMI wdrożyła serwis dla firmy RGBS Systemy Audiowizualne

01.04.2011 Kategoria: STARTUP. Autor: admin

Supermedia Interactive wdrożyła nowy serwis internetowy dla firmy RGBS – dostawcy profesjonalnych systemów audiowizualnych.  Celem nowego serwisu jest wsparcie sprzedaży spółki, kompleksowa prezentacja oferty oraz wzmocnienie wizerunku marki jako profesjonalnego partnera biznesowego.

Nowy serwis internetowy, opracowany dla RGBS Systemy Audiowizualne przez SMI, ma charakter informacyjno-wizerunkowy. Wyeksponowane zostały w nim treści dotyczące firmy i jej oferty. W bannerze flash na stronie głównej prezentowane są najważniejsze produkty i usługi firmy. W budowaniu wizerunku marki, jako profesjonalnego partnera, pomaga wyeksponowane na każdej podstronie logo systemu zarządzania jakością ISO 9001-2008, który wdrożyła firma. O zrealizowanych do tej pory projektach informują działy Referencje i Galeria. Na stronach widoczne są również symbole firm współpracujących z RGBS Systemy Audiowizualne. Nie zabrakło także zakładki Zastosowania, która pełni rolę edukacyjną, pomagając zapoznać się z szerokim spektrum możliwości wykorzystania profesjonalnych systemów AV przez klientów.

W serwisie wdrożono mechanizmy takie jak aktualności i wyszukiwarka, które pomagają w poruszaniu się po stronie i ułatwiają dostęp do najważniejszych treści. Użytkownicy serwisu mogą też skorzystać z formularza kontaktowego.

Serwis został wdrożony w oparciu o system zarządzania treścią Drupal – rozwiązanie typu open source. Pozwoliło to na obniżenie kosztów projektu. Jednocześnie stronę można w łatwy sposób aktualizować i rozbudowywać.

Grupa ZPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.