Szymon Majewski twarzą 4fun.tv – Portal PR - 24PR
Szymon Majewski twarzą 4fun.tv

01.04.2011 Kategoria: media, Reklama. Autor: admin

Od 1 kwietnia twarzą stacji muzycznej 4fun.tv zostanie znany showman, prezenter radiowy i telewizyjny Szymon Majewski. Po latach współpracy ze stacją TVN uznał, iż nadszedł czas na zmianę barw i debiut w 4fun.tv z nowym programem.

 Od kwietnia Szymon Majewski rozpoczyna współpracę ze stacją 4fun.tv. Majewski zostanie  twarzą pasma muzycznego „Weekendy specjalne”. Po raz pierwszy na antenie pojawi się w już 1 kwietnia, kiedy poprowadzi swój pierwszy program w stacji „Obciach Weekend”.

Myślę, że nadszedł ten czas, że mogę robić to, co naprawdę lubię, czyli bawić się. Wreszcie poczuję, że żyję. „Obciach” będzie moim debiutem na antenie 4fun.tv i wiążę z nim spore nadzieje. Bardzo się cieszę na współpracę z tą stacją, ponieważ w 100% identyfikuję się z ich hasłem „Nie bawisz się, nie żyjesz”. Teraz wreszcie nadarzyła się okazja więc z niej korzystam” – mówi Szymon Majewski.

W ramach „Weekendów specjalnych”, od piątku do niedzieli stacja prezentuje klipy i materiały związane z konkretnym wydarzeniem lub artystą. Od kwietnia gospodarzem programu będzie Szymon Majewski. Prezenter, znany z poczucia humoru i sporego dystansu do własnej osoby, będzie zapowiadał teledyski, komentował klipy oraz weźmie pod lupę ludzi z muzycznego świata.

W najbliższy weekend dowiemy się, co Szymon sądzi na temat hitów: Superpudru – Rasak Song, Ewy Sonet – …I r&b, czy najnowszego duetu Samanthy Fox i Sabriny – Call me.

„Weekendy specjalne” to jedna z najchętniej oglądanych pozycji programowych 4fun.tv., którą co tydzień śledzi kilkadziesiąt tysięcy widzów.  Rekordowy – Christmas Weekend w grudniu 2010 roku, zgromadził przez telewizorami ponad 115 tysięcy widzów. Poprzez współpracę z Majewskim stacja 4fun.tv chce podnieść jeszcze bardziej atrakcyjność pasma.

Kolejne weekendy kwietniowe:

  • Weekend z potomkami wampirów
  • Jennifer Lopez& Latino Friends Weekend
  • Tylko no. 1 Weekend
  • Polski Weekend

„Obciach Weekend” z Szymonem Majewskim w 4fun.tv:

Piątek 1 kwietnia – 14.00, 19.00
Sobota 2 kwietnia – 9.00, 10.30, 15.00, 19.00
Niedziela 3 kwietnia – 9.00, 10.30, 15.00, 16.30

Stacja 4fun.tv należy do grupy kapitałowej 4fun Media, którą tworzą: 4fun.tv, rebel:tv oraz spółka Program, reprezentująca kontent znanych na polskim rynku zagranicznych kanałów telewizyjnych. Telewizja 4fun.tv rozpoczęła swoją działalność w lutym 2004 roku. W 2005 roku została uhonorowana nagrodą New Channel of the Year – przyznawaną na konkursie Hot Bird TV Awards w Wenecji w kategorii najbardziej innowacyjna telewizja. W 2010 4fun.tv otrzymał wyróżnienie w konkursie Kryształowe Anteny, w kategorii rozwiązanie satelitarne za system 4funBox. Stacja ma w swojej ofercie nie tylko największe hity muzyczne, ale także wiele programów muzyczno – rozrywkowych: Top Tygodnia, Polska Top Lista, Weekendy Specjalne czy zabaw interaktywnych: Parowanie, Kto Cię Kocha?. 4fun.tv jest dostępna w największych sieciach kablowych w kraju, takich jak: Aster, UPC, Vectra, Multimedia i wielu mniejszych. Stację można znaleźć również na platformach cyfrowych „n”, CYFRA+ i Polsat Cyfrowy. 4fun.tv dociera do ponad 7,5 miliona gospodarstw domowych w całej Polsce. W listopadzie 2010 roku Grupa Kapitałowa 4fun Media SA zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

4fun Media SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.