Techland zapowiada FIM Speedway Grand Prix 4 – Portal PR - 24PR
Techland zapowiada FIM Speedway Grand Prix 4

21.04.2011 Kategoria: Rozrywka. Autor: admin

 Firma Techland ogłosiła dzisiaj, że pracuje nad długo wyczekiwaną kontynuacją serii realistycznych symulacji żużla – FIM Speedway Grand Prix 4.

Tym razem fani czarnego sportu będą mogli wziąć udział w mistrzostwach świata na torach żużlowych na całym świecie.

Techland po raz kolejny zdobył pełne prawa licencyjne do Grand Prix od Benfield Sports International (BSI). Dzięki temu gracze będą mieli możliwość walczyć z gwiazdami czarnego sportu jak Gollob, Crump, czy Hampel. Dodatkowo ich zmagania odbywać się będą na realnie odwzorowanych torach żużlowych, na terenie całego świata, które różnić się będą od siebie nie tylko wyglądem, ale i parametrami technicznymi.

FIM Speedway Grand Prix 4 to zupełnie nowe podejście do trybu kariery, w którym gracze będą mogli w pełni doświadczyć trudu wspinania się po jej kolejnych szczeblach. Najnowszy Speedway jak nigdy dotąd odwzorowuje Grand Prix w najmniejszych szczegółach.

Gracze będą mogli również uczestniczyć w meczach wieloosobowych, w tym w Grand Prix online do 15 graczy naraz oraz dodatkowym sędzią.

Premiera FIM Speedway Grand Prix planowana jest na koniec maja bieżącego roku.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.