THIS BLOG IS RESERVED – Nowy blog marki RESERVED – Portal PR - 24PR
THIS BLOG IS RESERVED – Nowy blog marki RESERVED

29.04.2011 Kategoria: Blogi. Autor: admin

Nowy blog marki RESERVED. „THIS BLOG IS RESERVED” to nowy głos marki i miejsce, w którym RESERVED będzie dzielić się inspirującymi odkryciami ze świata mody, designu, lifestyle’u, i nie tylko.

Na nowym blogu, oprócz nawiązań do kampanii marki czy prezentacji kolekcji RESERVED, znajdziemy wszystko, co wiąże się z modą i szeroko pojętym stylem życia. Obejrzymy reportaże z głośnych wydarzeń modowych, zajrzymy do szaf celebrytów, poznamy najświeższe trendy ze świata designu, prace znanych i mniej znanych fotografów czy intrygujące projekty artystyczne. Celem bloga jest również podkreślenie miejskiego charakteru marki, nie zabraknie na nim bowiem zdjęć ciekawych, ulicznych stylizacji prosto z Warszawy, Londynu czy Madrytu.

Dzięki niesztampowemu pomysłowi na bloga marki odzieżowej i interesującym publikacjom, „THIS BLOG IS RESERVED” zdecydowanie wyróżnia się w modowej blogosferze. Warto wspomnieć, że marka zadbała również o obcojęzycznych czytelników – wszystkie wpisy bowiem zamieszczane są zarówno w języku polskim i angielskim.

Blog RESERVED to kolejny, obok profilu na Facebooku, sposób na bezpośrednią komunikację marki z jej obecnymi i potencjalnymi klientami. Spełnia też ważną rolę w budowaniu spójnego, przekonującego i inspirującego świata marki, w który, jak zapewniają autorzy, wpisze się już na stałe.

Blog jest dostępny pod adresem: http://thisblogisreserved.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.